HAZIRLIKLAR TAMAMLADI

Tekirdağ Estemed Kusursuz Bir Cilt İçin
Marmaraereğlisi Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri 2017-2018 eğitim öğretim yılı öncesinde ilçe sınırlarında bulunan tüm okul bahçelerinin bakımını yaptı.
Haber Süleymanpaşa 14 Eylül 2017 Bu Haber 79 kişi tarafından okundu.

tekirdağ HAZIRLIKLAR TAMAMLADI

Marmaraereğlisi Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri 2017-2018 eğitim öğretim yılı öncesinde ilçe sınırlarında bulunan tüm  okul bahçelerinin bakımını yaptı.

 

Müdürlük ekipleri ağaçların bakımı ile birlikte, yabancı otların temizliğini yaptı.

Marmaraereğlisi Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri yaz tatili nedeniyle yaklaşık üç aydır kapalı olan ilçe okullarında bahçe temizliği yaptı. Mevsimsel değişim nedeniyle kurumuş ve budanmaya ihtiyaç duyan ağaçlarda budama çalışması birlikte yabancı ot temizliğini de tamamladı.

 

Öğrencilerin tertemiz okullarda eğitim almalarının onların en doğal hakkı olduğunu söyleyen Marmaraereğlisi  Belediye Başkanı İbrahim Uyan;  “İlçemizde eğitimin kalitesinin artması için her türlü çalışmayı yapmaya devam ediyoruz. Her zaman eğitimin yanında ve destekçisi olmaya devam edeceğiz” şeklinde konuştu.

Tüm dünya bir gün Türk Tohumu kullanacak
 haberleriVALİ CEYLAN'DAN 'GAZİLER GÜNÜ' JESTİ


GÜNDEM 20 Eylül 2017
Süleymanpaşa haberleri
 haberleriGÜNAY UYARDI!


GÜNDEM 20 Eylül 2017
Süleymanpaşa haberleri
Trakya Tur Balkanları Bizimle  Keşfetmeye Ne Dersiniz?
çorlu emlak ilanları
facebooktwitterrsssanalbasin.com üyesidir
online alışveris

59.COM.TR ve alt sayfalarında gezdiğinizde kullanım şartlarını kabul etmiş sayılırsınız. Sitede yer alan her türlü yazılı ve görsel materyalin kaynak belirtmeden izinsiz kopyalanması ve kullanılması 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasası'na göre suçtur. Her Hakkı Saklıdır. © 2015