Süleymanpaşa Belediye Meclisi 2017 yılı Eylül ayı meclis toplantısını gerçekleştirdi.

Tekirdağ Estemed Kusursuz Bir Cilt İçin
Süleymanpaşa Belediye Gençlik Merkezi Nikah Salonunda Belediye Başkanı Ekrem Eşkinat başkanlığında gerçekleşen toplantıda 6 gündem maddesi görüşülerek karara bağlandı.
Haber Süleymanpaşa 9 Eylül 2017 Bu Haber 84 kişi tarafından okundu.

tekirdağ Eylül Ayı Meclisi Toplandı

Süleymanpaşa Belediye Meclisi Eylül 2017 Meclis Gündeminde, Tarıma olan duyarlılığı arttırmak, tarımsal etkinliklerin önemi konusunda vatandaşları bilinçlendirmek, çevre bilinci oluşturmak ve kültürel gelişime katkıda bulunmak amacıyla Eylül ayı içerisinde 3. Trakya Bağ Bozumu ve Ekoloji Festivali’nin düzenlenmesi ve festivalde yapılan harcamaların Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü bütçesinden ödenebilmesi konusunun belediye meclisinde görüşülerek karara bağlandı.

Komisyon kararları ve önergeler değerlendirildi


Toplantıda son olarak Süleymanpaşa Belediye Meclisinin Temmuz ayında yapmış olduğu toplantıda ihtisas komisyonlarına havale edilen evraklar görüşüldü. İmar ve Bayındırlık Komisyonundan gelen 6, Çevre ve Diğer İşler Komisyonundan gelen 1 komisyon kararı ve 4 önerge de görüşülerek karar verildi.
 

Tüm dünya bir gün Türk Tohumu kullanacak
Haber Ara : tekirdağ,meclis
 haberleriVALİ CEYLAN'DAN 'GAZİLER GÜNÜ' JESTİ


GÜNDEM 20 Eylül 2017
Süleymanpaşa haberleri
 haberleriGÜNAY UYARDI!


GÜNDEM 20 Eylül 2017
Süleymanpaşa haberleri
Haber Ara :
Trakya Tur Balkanları Bizimle  Keşfetmeye Ne Dersiniz?
çorlu emlak ilanları
facebooktwitterrsssanalbasin.com üyesidir
online alışveris

59.COM.TR ve alt sayfalarında gezdiğinizde kullanım şartlarını kabul etmiş sayılırsınız. Sitede yer alan her türlü yazılı ve görsel materyalin kaynak belirtmeden izinsiz kopyalanması ve kullanılması 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasası'na göre suçtur. Her Hakkı Saklıdır. © 2015