çalışmanın en geç Eylül ayında başlayacağını bildirdi.

Tekpara GPR RADAR El Yapımı Alan Tarama Dedektörleri - Metal Dedektörü - Altın Arama Çubukları Fiyatları - Rezistivite Cihazı Modelleri Dedektör Dünyası
AK Parti Tekirdağ Milletvekili Mustafa Yel, Tekirdağ-Hayrabolu yolu bölünmüş yol çalışmasının en geç Eylül ayında başlayacağını bildirdi.
Haber Hayrabolu 14 Temmuz 2017 Bu Haber 278 kişi tarafından okundu.

tekirdağ En Geç Eylül Ayında Başlanacak

AK Parti Tekirdağ Milletvekili Mustafa Yel, konuyla ilgili sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı açıklamada,  Karayolları 1. Bölge Müdürü İbrahim Akgündüz ile görüştüklerini belirterek, yol yapımının Ağustos ayı yada en geç Eylül ayı içerisinde başlayacağı müjdesini verdi.

 

Yel, açıklamasında şunları kaydetti:  “Karayolları 1. Bölge Müdürümüz İbrahim Akgündüz'le bugün yapmış olduğumuz görüşmede, 24 Mayıs 2017 günü ihalesi yapılan Tekirdağ-Hayrabolu Bölünmüş Yolu ile ilgili olarak yasal prosedürlerin olağan şekilde devam ettiği ve önümüzdeki Ağustos ayı içerisinde ya da en geç Eylül ayı içinde yapım çalışmalarının başlatılacağını ifade etti. Hükümetimizin Tekirdağ ilimize hizmetleri hızla devam ediyor. Bizler de bu çalışmaları an ve an takip ederek İlimizin daha da iyi yaşanabilir bir yer olması için çalışmalarımızı aralıksız sürdürüyoruz” ifadelerini kullandı.

Tüm dünya bir gün Türk Tohumu kullanacak
 haberleriALBAYRAK MAHALLE ZİYARETLERİNE DEVAM ETTİ


GÜNDEM 14 Haziran 2017
Hayrabolu haberleri
 haberleriTÜFAD 4. Olağan Genel Kurul Toplantısı yapılacak


GÜNDEM 26 Temmuz 2017
Hayrabolu haberleri
 haberleriBabaeskispor Bölgesel Amatör Lig’e Katılamıyor


BÖLGE HABERLERİ 26 Temmuz 2017
Hayrabolu haberleri
 haberleriTekirdağspor'dan 5 Transfer Daha


FUTBOL 26 Temmuz 2017
Hayrabolu haberleri
 haberleriKıskançlık Nedir Ve Nasıl Özgürleşilir?


GÜNDEM 26 Temmuz 2017
Hayrabolu haberleri
Trakya Tur Balkanları Bizimle  Keşfetmeye Ne Dersiniz?
çorlu emlak ilanları
facebooktwitterrsssanalbasin.com üyesidir
online alışveris

59.COM.TR ve alt sayfalarında gezdiğinizde kullanım şartlarını kabul etmiş sayılırsınız. Sitede yer alan her türlü yazılı ve görsel materyalin kaynak belirtmeden izinsiz kopyalanması ve kullanılması 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasası'na göre suçtur. Her Hakkı Saklıdır. © 2015