YAĞCIOĞLU: “SİYASETİ RANT İÇİN DEĞİL, HİZMET İÇİN YAPMAYA DEVAM”

Tekirdağ Estemed Kusursuz Bir Cilt İçin
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Süleymanpaşa delege seçimlerine sayılı günler kala oy farkını git gide açan Yağcıoğlu’nun, başkanlığı yeniden garantilemesi bekleniyor. Pazar günü gerçekleşecek seçimler öncesinde alınan bilgilere göre yaşanan bazı birleşmelerin Yağcıoğlu’nun kırmızı listesine fayda sağladığı görüldü.
Haber Süleymanpaşa 7 Eylül 2017 Bu Haber 88 kişi tarafından okundu.

tekirdağ ‘DÜRÜST SİYASET’ YENİDEN BAŞA GELECEK Mİ?

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Süleymanpaşa delege seçimlerine sayılı günler kala oy farkını git gide açan Yağcıoğlu’nun, başkanlığı yeniden garantilemesi bekleniyor. Pazar günü gerçekleşecek seçimler öncesinde alınan bilgilere göre yaşanan bazı birleşmelerin Yağcıoğlu’nun kırmızı listesine fayda sağladığı görüldü.

 

Kırmızı listeyle yarışa giren Yağcıoğlu, çalışmaları esnasında üyeleriyle adeta gövde gösterisinde bulundu. Partililer, Yağcıoğlu’nun kongreyi açık ara alacağının fikrinde birleşirken, CHP’li Yağcıoğlu ise önemli açıklamalarda bulundu.

 

“RANTÇI VE YALANCI OLARAK ANILMAKTANSA  KAVGACI OLARAK ANILAYIM’’

 

Hakkındaki söylemlere yanıt veren Genç Başkan, “Benim için kavgacı olduğum söyleniyor. 10 Nisan’dan beri ilçe başkanlığı yapıyorum. O günden bu güne bir tane eşimi dostumu, akrabamı, kardeşimi işe önerdim mi? Ben ne kavga yaptıysam bunu partililerimiz için yaptım. Kendim için hiçbir şey yapmadım. Zaman zaman üslupta problemler olmuş olabilir ancak, bugün olsun yine partililerim için yine o savaşı veririm. Rantçı ve yalancı olarak anılmaktansa kavgacı olarak anılmayı tercih ederim” açıklamalarında bulundu.

 

“PARTİMİZ İÇİN SİYASET YAPIYORUZ”

 

Mahalle delegelerini almasına kesin gözüyle bakılan Yağcıoğlu seçim propagandasını dürüst siyaset üzerine kurmayı sürdürüyor. Görüşmelerinde bu güne kadar şahsı adına en küçük bir talepte bulunmadığını ifade eden Yağcıoğlu, ‘’Bizler partimiz için siyaset yapıyoruz. Kendi ticaretimize katkı koymak için asla siyaset yapmayız. Siyaseten oturulan koltuğun ranta çevrilmesine asla geçit vermeyiz. Bunu yapanlar elbet bir gün bunların ortaya çıkacağını bilsinler’’ sözlerini kaydetti.

 

 

‘’PARTİLİLERİMİZ GÖĞSÜNÜ GEREGERE GEZMELİLER’’

 

Ayrıca CHP üyesi olmanın bir ayrıcalık olması gerektiğine vurgu yapan CHP’li Yağcıoğlu, CHP Süleymanpaşa üyesi olmak bir ayrıcalık olmalı. Belediyelerde çalışan partililerimizi orada ki bürokratlara ve kimseye ezdirmem. Sonra bana kavgacı derler. Varsın desinler. Biz kavgamızı partililerimiz için veririz. Ayrıca partililerimiz bir işleri olduğunda da belediyelere göğsünü gere gerebilmeli, çünkü bu partinin asıl sahipleri onlardır. Zaten bu sebeple Süleymanpaşa Belediye Başkan adaylığında ve milletvekili adaylığında kotasız kontenjansız ön seçim istiyoruz. Öyle kuru kuruya üyenin iktidarını kuracağız demiyoruz’’ şeklinde konuştu.

 

 

“RENGİMİZ KIRMIZI DESTEĞİNİZİ BEKLİYORUM’’

 

Yağcıoğlu ayrıca kimse kişisel düşünmemeli diyerek, “Herkesin şehrini ve ilçesini düşünmesi gerekiyor. Bize uzatılan hiçbir eli geri çevirmedik. Duvar örmedik. Kapıları kapatmadık. Bu herkes tarafından bilinmeli. Karşınızda 1,5 yıl daha olgun, tecrübeli, yıpranmış, yaşlanmış bir kardeşiniz olarak duruyorum. Rengimiz kırmızı. Demokratik bir seçim yapacağız. Bu süreçte bana destek olan tüm partililerimize teşekkürlerimi sunuyorum” şeklinde konuştu. 

 

HABER: MERVE KORKMAZ 

Tüm dünya bir gün Türk Tohumu kullanacak
 haberleriVALİ CEYLAN'DAN 'GAZİLER GÜNÜ' JESTİ


GÜNDEM 20 Eylül 2017
Süleymanpaşa haberleri
 haberleriGÜNAY UYARDI!


GÜNDEM 20 Eylül 2017
Süleymanpaşa haberleri
Haber Ara :
Trakya Tur Balkanları Bizimle  Keşfetmeye Ne Dersiniz?
çorlu emlak ilanları
facebooktwitterrsssanalbasin.com üyesidir
online alışveris

59.COM.TR ve alt sayfalarında gezdiğinizde kullanım şartlarını kabul etmiş sayılırsınız. Sitede yer alan her türlü yazılı ve görsel materyalin kaynak belirtmeden izinsiz kopyalanması ve kullanılması 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasası'na göre suçtur. Her Hakkı Saklıdır. © 2015