Led ekranların hayatımızı sardığı bu günlerde dış mekân led ekran modelleri ile birlikte reklamcılık sektörü adeta çağ atlamıştır.

Tekpara GPR RADAR El Yapımı Alan Tarama Dedektörleri - Metal Dedektörü - Altın Arama Çubukları Fiyatları - Rezistivite Cihazı Modelleri Dedektör Dünyası
Haber Teknoloji 6 Şubat 2018 Bu Haber 337 kişi tarafından okundu.

tekirdağ Dış Mekânların Vazgeçilmez Reklam Ürünleri Led Ekranlar

Dış Mekânların Vazgeçilmez Reklam Ürünleri Led Ekranlar

Led ekranların hayatımızı sardığı bu günlerde dış mekân led ekran modelleri ile birlikte reklamcılık sektörü adeta çağ atlamıştır.

Dış Mekân Led Ekran Modellerinin Avantajları

Dış mekânlarda kullanılan tanıtım ürünlerinde ciddi farklılıklar oluşabilmektedir. Eski dönemlerde oluşturulan standart tabelaları gündüzleri oldukça etkileyici bir hizmet verirken geceleri görülmesi mümkün olmaz. Sonrasında bu tabelalar ışıklandırılarak kullanılmaya başlandığında bu sorun tamamen çözüldü diye düşünülmüş ancak sonrasında istenilen verim alınamamıştır. Ancak günümüzde dış mekan led ekran ürünlerinin üretimi sayesinde artık firmaların, kurumların, alışveriş merkezlerinin, dükkânların ve daha birçok alanın tanıtımı olabilecek en başarılı şekilde gerçekleşmektedir. Hem gündüz hem de gece tüm dikkatleri üzerine çeken bu ekranlar sayesinde müşteri sayısı ciddi biçimde artış gösterecektir.

Dış Mekân Led Ekranların Kullanıldığı Yerler

Dış mekânlarda tercih edilen led ekranlar, genel olarak daha büyük ebatlarda olmaktadır. Alan sıkıntısı çok olmadığından rahatlıkla büyük ebatlarda daha iyi bir reklam alanı sunulabilir. Bu led ekranların kullanım alanlarının ilk sırasında alışveriş merkezleri gelir. Artık birçok alışveriş merkezinin dış yüzeyinde çok sayıda dış mekân led ekran modeline rastlanmaktadır. Bu modeller ile birlikte, alışveriş merkezinin içerisinde yer alan mağazaların reklamları yapılabilir. Bunun yanı sıra özel günler yaklaşırken yapılan kampanyalara da bu ekranlardan yer verilmektedir. Benzer bir şekilde belediyeler de bu ekranlardan gerekli açıklamaları ve duyuruları halka arz edebilir. Bu sebeple bu alalarda led ekranların kullanımı oldukça yaygındır.

Mevsim Geçişlerinden ve Şartlarından Etkilenir mi?

Dış mekânlarda kullanılan ürünlerin tamamında mevsim şartlarından etkilenip etkilenmediğine dikkat edilmesi gerekir. Alınan ürün bir ayakkabı da olsa led ekran da olsa bulunulan mevsime uyum sağlayıp sağlamadığı kontrol edilmektedir. Led ekranlar, yaz aylarında güneş ışınlarının zararları ektilerine karşı çok sağlam bir duruş sergilerken diğer tabelalar ya da reklam ürünleri gibi ağarmalar yaşamaz. Bu sebeple de yazın tüm aylarında aynı kalitede hizmet sunar. Buna ek olarak led ekran modelleri, kış aylarının kar ve yağmur gibi etkilerine de dayanıklı olacaklardır. Su geçirmeyen bir kasa içerisinde kullanılan ürünler sayesinde muhteşem bir biçimde reklamlar yapılmaya devam eder.

Çalınma Riski Bulunur mu?

Farklı işletmelerin dış mekânlarında yer alan led ekran modelleri, güvenlik açısından endişe verebilir. Ancak bu led ekranların montajları yapılırken çok sağlam çelik malzemeler tercih edilmektedir. Bu sebeple de kişilerin herhangi bir ekipman olmadan bu ekranları yerlerinde sökmeleri mümkün olmaz. Eğer gerekli ekipmanların sağlanması gibi bir durum söz konusu olursa da bu durumda çok büyük bir ses çıkışı olacaktır. Tüm bu sebeplerden dolayı dış mekânlarda tercih edilen led ekran modellerinin çalınma riski bulunmamaktadır.

Uygun Fiyata Nereden Alınır?

Dış mekânlarda led ekranları kullanarak tanıtım ve reklamlarını gerçekleştirecek olan kişiler, üreticilerden alarak uygun fiyata alışverişlerini tamamlamak isterler. Fenova isimli firma tarafından üretilen led ekranlar, ülkemizdeki en sağlam ve kaliteli ürünler olarak gösterilebilir. Bu sebeple de herkes firmanın internet sitesi üzerinden iletişime geçerek alışverişlerine başlayabilir.

Günün her saatinde ve yılın her mevsiminde dış mekân led ekran modelleri aralıksız olarak kaliteli hizmet sunmaya devam etmektedir. 

Size Özel Yeni Model Otantik - Özel Tasarım Takılar ve Aksesuarlar, kolye küpe bileklik modelleri en uygun takı fiyatları
 haberleriINTERNET AĞINIZA YABANCILARIN SIZMASINA İZİN VERMEYİN


TEKNOLOJİ 30 Ocak 2018
genel haberleri
 haberleriiPhone X yerine iPhone 8 Plus alınır mı?


TEKNOLOJİ 1 Kasım 2017
genel haberleri
 haberleriGoogle’da en çok aranan kelimeler


TEKNOLOJİ 1 Kasım 2017
genel haberleri
 haberleriHALK PLAJI GELİYOR


GÜNDEM 20 Nisan 2018
genel haberleri
 haberleriHERKES ELİNİ TAŞIN ALTINA KOYMALI


GÜNDEM 20 Nisan 2018
genel haberleri
 haberleriSAĞLIKÇILAR 400 FİDAN DİKTİ


GÜNDEM 20 Nisan 2018
genel haberleri
 haberleriTRAKYALI ÖĞRENCİLERDEN TÜBİTAK'TA BÜYÜK BAŞARI


GÜNDEM 20 Nisan 2018
genel haberleri
 haberleriMİNİK ÖĞRENCİLERDEN KARDEŞ OKULA DESTEK


GÜNDEM 20 Nisan 2018
genel haberleri
 haberleriTEKİRDAĞ TSO YÖNETİMİ MECLİS’TE


GÜNDEM 20 Nisan 2018
genel haberleri
 haberleriİLHAMİ ÖZCAN AYGUN ADAYLIĞINI AÇIKLADI


GÜNDEM 20 Nisan 2018
genel haberleri
 haberleri1. TRAKYA TANITIM GÜNLERİ FUARI ANKARA’DA AÇILDI


GÜNDEM 20 Nisan 2018
genel haberleri
 haberleriAMATÖR BALIKÇILARA UYARI


GÜNDEM 19 Nisan 2018
genel haberleri
Prefabrik & Çelik Evlerde Ekonomik Sağlam Çözümler Adalı İnşaat
çorlu emlak ilanları
facebooktwitterrsssanalbasin.com üyesidir
online alışveris

59.COM.TR ve alt sayfalarında gezdiğinizde kullanım şartlarını kabul etmiş sayılırsınız. Sitede yer alan her türlü yazılı ve görsel materyalin kaynak belirtmeden izinsiz kopyalanması ve kullanılması 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasası'na göre suçtur. Her Hakkı Saklıdır. © 2015