“BİZİM İÇİN VATANDAŞIMIZA HİZMET ÖNCELİKLİ MESELEMİZDİR”

Tekpara GPR RADAR El Yapımı Alan Tarama Dedektörleri - Metal Dedektörü - Altın Arama Çubukları Fiyatları - Rezistivite Cihazı Modelleri Dedektör Dünyası
Haber Süleymanpaşa 13 Haziran 2018 Bu Haber 68 kişi tarafından okundu.

tekirdağ “BİZİM İÇİN VATANDAŞIMIZA HİZMET ÖNCELİKLİ MESELEMİZDİR”

Cumhuriyet Meydanı, Atıcılar İş Merkezi’nde açılan seçim bürosunun açılışına Türkiye Büyük Millet Meclisi Anayasa Komisyonu Başkanı Mustafa Şentop da katıldı.

Seçim bürosunun açılışında konuşan Mustafa Şentop, seçime 11 gün gibi kısa bir süre kaldığını ifade ederek “Bu seçim büromuz Süleymanpaşa’da açtığımız ilk seçim ofisi oluyor. Seçim çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Ramazan münasebetiyle farklı bir program uyguluyoruz. Bayramdan sonra daha yoğun bir çalışmayla çalışmalarımızı devam ettireceğiz. Bizim meselemiz Tekirdağ’a nasıl daha iyi hizmet verebiliriz. Türkiye’yi ekonomik anlamda güçlü, verimli, bereketli bu topraklarından nasıl daha iyi bir hizmet elde edebiliriz. Burada yaşayan vatandaşlarımızı nasıl daha huzurlu daha mutlu daha müreffeh bir hale kavuşturabiliriz mücadelemiz bu. Bütünüyle Türkiye için Tekirdağ için hizmet odaklı bir siyaset anlayışıyla hareket ediyoruz.” Dedi.

 

Çorlu’da birkaç mahallenin su hizmeti alamadığını ve İSKİ tarafından sorunun giderildiğini belirten Şentop “En çok yerel yönetimlerde CHP belediyelerde olduğu gibi ‘Bu bana oy verdi, bu bana oy vermedi’ anlayışıyla millet, vatandaşlar arasında ayrımcılık yaparak bir siyaset yürütmüyoruz. Haber olarak basına da yansıdı TESKİ Çorlu’da birkaç mahallemize su veremiyor. Birkaç gündür bir yerde arıza var. Arızanın ne olduğunu da tespit edemiyorlar. 5. Yıl da yaklaşıyor Büyükşehir belediyesi burada güçlü tabi su hizmetleri çok pahalı, yüksek. O kadar da para topluyorlar milletten. Ama bir arızayı tespit edebilecek imkanı yok elinde. Beni aramışlar İSKİ’den yardım istiyorlar. Araya girdik az önce İSKİ’nin Genel Müdürü ile görüştük arızayı tespit için oraya uzman gönderdiler. Tespit yapılmış yarından itibaren inşallah İSKİ, Ak Partili belediye Tekirdağ Büyükşehir Belediyesinin beceremediği işi çözecek. Biz bize oy verdi, kim vermedi bu Ak Partili, CHP’li bakmıyoruz. Neye bakıyoruz: Vatandaşımız su alamıyor. Bu arızanın en kısa zamanda giderilmesi gerekiyor. Bunun için bizim vatandaşımızın menfaati, vatandaşımıza hizmet öncelikli meselemizdir.” ifadelerini kaydetti.

“BİR İLİN HAKKI NEYSE KURUŞUNA KADAR ÖDÜYORUZ”

 

Ak Parti olarak yürütülen siyaset anlayışının ‘vatandaşa hizmet odaklı’ bir anlayış olduğunu kaydeden Şentop “Daha önceyi hatırlayanlar vardır. Merkezi hükümetten yardımların kesilmesi, ödenecek paraların geciktirilmesi gibi birçok sorun yaşanıyordu. Ak Parti, geldiği günden itibaren ne yaptı; bu işi bir kurala bağladı ve hak ettiği neyse gerek evrak vergisinden, temizlik vergisinden, diğer vergilerden bir ilin hak ettiği neyse; o ilden bize oy çıkmış, çıkmamış, az çıkmış, çok çıkmış bakmadan hakkı neyse mevzuata göre onu veren bir anlayışla hareket etti. Hakkari gibi bir yerde hiç milletvekilimiz yok. Ama buna rağmen oraya kişi başına ne hak ediyorsa merkezi hükümet bütçesinden kuruşuna kadar ve vaktinde ödeyen bir anlayışla hareket ediyoruz. Bizim meselemiz vatandaşımızın mutluluğu, huzuru, müreffeh bir hayat yaşaması meselesidir. İnşallah 24 Haziran’da yapacağımız seçimde milletimiz bu 16 yıldır hizmet siyaseti yürüten AK Parti kadrolarına büyük bir destekle yeniden iktidarın önünü açacaktır.” açıklamalarına yer verdi.

Tüm dünya bir gün Türk Tohumu kullanacak
 haberleriKEŞAN BELEDİYESİ, BASIN MENSUPLARINA İFTAR VERDİ


GÜNDEM 14 Haziran 2018
Süleymanpaşa haberleri
 haberleriTekirdağ AFAD İl Müdürü Recep Erol, TTSO’yu ziyaret etti


GÜNDEM 14 Haziran 2018
Süleymanpaşa haberleri
 haberleriSüleymanpaşa Belediye Meclisi özel gündemle olağanüstü toplandı


GÜNDEM 14 Haziran 2018
Süleymanpaşa haberleri
 haberleriRamazan Bayramında Ücretsiz Toplu Taşıma ve Mezarlık Servisi Hizmeti


GÜNDEM 14 Haziran 2018
Süleymanpaşa haberleri
 haberleriGüreşçi Medine Kübra Keskin Ülkemizi Temsil Edecek


GÜNDEM 14 Haziran 2018
Süleymanpaşa haberleri
 haberleriHaziran Ayı Meclis Toplantısı Gerçekleşti


GÜNDEM 14 Haziran 2018
Süleymanpaşa haberleri
 haberleriTTSO Başkanı Günay, “Bayramlar bir ve beraber olmanın adıdır.”


GÜNDEM 14 Haziran 2018
Süleymanpaşa haberleri
 haberleriBaşkan Sarıkurt Personel İle Bayramlaştı


GÜNDEM 14 Haziran 2018
Süleymanpaşa haberleri
 haberleriBaşkan Eşkinat’tan yeni yönetime hayırlı olsun ziyareti


GÜNDEM 14 Haziran 2018
Süleymanpaşa haberleri
 haberleriJANDARMA’DAN VALİ MEHMET CEYLAN’A ZİYARET


GÜNDEM 14 Haziran 2018
Süleymanpaşa haberleri
 haberleriSELÇUK MAHALLESİ DE ATATÜRK ANITINA KAVUŞTU


GÜNDEM 13 Haziran 2018
Süleymanpaşa haberleri
 haberleriBÜYÜK İKRAMİYE TALİHLİSİ TEKİRDAĞ’DAN


GÜNDEM 12 Haziran 2018
Süleymanpaşa haberleri
 haberleriBAŞKAN YÜKSEL BEKÇİ ALIMI MÜRACATLARININ BAŞLADIĞINI AÇIKLADI


GÜNDEM 12 Haziran 2018
Süleymanpaşa haberleri
 haberleriEMLAKÇILIK SEKTÖRÜNE DÜZENLEME


GÜNDEM 12 Haziran 2018
Süleymanpaşa haberleri
Trakya Tur Balkanları Bizimle  Keşfetmeye Ne Dersiniz?
çorlu emlak ilanları
facebooktwitterrsssanalbasin.com üyesidir
online alışveris

59.COM.TR ve alt sayfalarında gezdiğinizde kullanım şartlarını kabul etmiş sayılırsınız. Sitede yer alan her türlü yazılı ve görsel materyalin kaynak belirtmeden izinsiz kopyalanması ve kullanılması 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasası'na göre suçtur. Her Hakkı Saklıdır. © 2015 TASARIM muhabbet.org