Erçevik: "İl genelinde 50 üzerinde yarışmacı sporcumuz var"

Tekirdağ Estemed Kusursuz Bir Cilt İçin
2018 Faaliyet sezonun başlaması ile birlikte tempoyu artıran bisikletçilerimiz, Tekirdağ Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Bisiklet Antrenörü Mutlu Erçevik yönetiminde hedef müsabakalar için hazırlıklarını sürdürüyor.
Haber Gündem 13 Mart 2018 Bu Haber 141 kişi tarafından okundu.

tekirdağ BİSİKLETÇİLERİMİZ SEZON ÇALIŞMALARINI ARALIKSIZ SÜRDÜRÜYOR

Sezona, geçtiğimiz ay Antalya’da yapılan Granfondo Yarışları ile başarılı bir giriş yapan sporcularımız Genç Erkeklerde Taha Taşdelen ile 1.lik, Elit Erkeklerde Sinan Kartal ile 2.lik Ömer Furkan Kurcak ile de 3.lüğü elde ederek sezon öncesi geçirdikleri başarılı hazırlık döneminin karşılığını elde etti.

Antrenör Mutlu Erçevik çalışmalar ile ilgili yaptığı açıklamada, "Sporcu performans gelişimine yönelik geçtiğimiz yıl başlattığımız çalışmaların meyvelerini toplamaya başladık. Yarışmacı sporcu sayımızın artışı ve sporcularımız arasındaki tatlı rekabet onların gelişimlerine önemli katkılar sağladı. Ayrıca antrenör olarak antrenmanlar ve yarışlarda onların arasında birlikte ter döküyor olmam, sporcularımız için ekstra motivasyon kaynağı oluşturuyor" dedi.

Sporcu sayısında ciddi bir artış olduğuna dikkat çeken Erçevik,  İl genelinde 50 üzerinde yarışmacı sporcu olduğunu, programlı ve düzenli bir şekilde antrenmanlarını sürdüren yaklaşık 20 sporcumuzun ise müsabakalara katılırken ciddi performans seviyelerine ulaştığını kaydetti.

Erçevik, "Çok çeşitli antrenman rota alternatiflerine sahip olmamız İlimiz için büyük avantaj. Kuvvet çalışmalarımızda genelde Uçmakdere, Şarköy, sürat ve dayanıklılığa yönelik çalışmalarımızda ise Çorlu ve Çerkezköy rotalarını kullanıyoruz. Bundan sonraki hedef yarışımız, 15 Nisan’da Marmaris Granfondo olacak. Sonrasında Türkiye Şampiyonası ve diğer federasyon faaliyetlerinde başarılı sonuçlar almayı hedefliyoruz" dedi. 

Size Özel Yeni Model Otantik - Özel Tasarım Takılar ve Aksesuarlar, kolye küpe bileklik modelleri en uygun takı fiyatları
 haberleriPTS’LERDEN KAÇIŞ YOK!


GÜNDEM 18 Haziran 2018
genel haberleri
 haberleri2 SAAT SÜREN YANGIN KORKUTTU


GÜNDEM 18 Haziran 2018
genel haberleri
 haberleriBAYRAMIN ARDINDAN SU TÜKETİMİNİ ARTIRIN


GÜNDEM 18 Haziran 2018
genel haberleri
 haberleriTATİLCİLER AKIN ETTİ


GÜNDEM 18 Haziran 2018
genel haberleri
 haberleriKEŞAN BELEDİYESİ, BASIN MENSUPLARINA İFTAR VERDİ


GÜNDEM 14 Haziran 2018
genel haberleri
 haberleriGüreşçi Medine Kübra Keskin Ülkemizi Temsil Edecek


GÜNDEM 14 Haziran 2018
genel haberleri
 haberleriHaziran Ayı Meclis Toplantısı Gerçekleşti


GÜNDEM 14 Haziran 2018
genel haberleri
 haberleriBaşkan Sarıkurt Personel İle Bayramlaştı


GÜNDEM 14 Haziran 2018
genel haberleri
 haberleriJANDARMA’DAN VALİ MEHMET CEYLAN’A ZİYARET


GÜNDEM 14 Haziran 2018
genel haberleri
 haberleriSELÇUK MAHALLESİ DE ATATÜRK ANITINA KAVUŞTU


GÜNDEM 13 Haziran 2018
genel haberleri
Tekpara GPR RADAR El Yapımı Alan Tarama Dedektörleri - Metal Dedektörü - Altın Arama Çubukları Fiyatları - Rezistivite Cihazı Modelleri Dedektör Dünyası
facebooktwitterrsssanalbasin.com üyesidir
online alışveris

59.COM.TR ve alt sayfalarında gezdiğinizde kullanım şartlarını kabul etmiş sayılırsınız. Sitede yer alan her türlü yazılı ve görsel materyalin kaynak belirtmeden izinsiz kopyalanması ve kullanılması 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasası'na göre suçtur. Her Hakkı Saklıdır. © 2015 TASARIM muhabbet.org