KAPALI PAZARYERİ’NİN SÖKÜM ÇALIŞMALARI BİTİYOR

Tekpara GPR RADAR El Yapımı Alan Tarama Dedektörleri - Metal Dedektörü - Altın Arama Çubukları Fiyatları - Rezistivite Cihazı Modelleri Dedektör Dünyası
Haber Çerkezköy 26 Ağustos 2017 Bu Haber 159 kişi tarafından okundu.

tekirdağ Başkan Akay'dan Stad, Düğün Salonu Ve Yeni Pazaryerinde İnceleme

Çerkezköy Belediye Başkanı Vahap Akay, yapım çalışmaları devam eden Veliköy Düğün Salonu, Yeni Pazaryeri ve 29 Ekim Spor Kompleksi yanındaki futbol sahasında incelemelerde bulundu.

                                 STADIN ÇİMİ SERİLİYOR

Belediye Başkanı Vahap Akay, ilk olarak İstasyon Mahallesinde 29 Ekim Spor Kompleksi yanında yapım çalışmaları devam eden futbol sahasında incelemelerde bulundun.

Futbol sahasının zemin çalışmalarının tamamlanmasının ardından etrafının tel örgülerle çevrildiğini belirten Başkan Vahap Akay, “Daha sonra sahamızın aydınlatma çalışmaları tamamlandı. Ekipler şu anda ise yaklaşık 8 bin metrekarelik alanda sentetik çim serimi çalışmalarını sürdürüyor.

Tribün yapımının da gerçekleştirileceği futbol sahamızdaki çalışmaların en kısa zamanda tamamlanmasını ve kentimizdeki amatör spor kulüplerimizin kullanımına açılmasını hedefleniyoruz” dedi.

          VELİKÖY DÜĞÜN SALONU TAMAMLANIYOR

Futbol sahasındaki incelemelerinin ardından Veliköy Mahallesinde devam eden Düğün Salonu yapım çalışmalarını inceleyen Başkan Akay, “Veliköy Mahallemizde Vatan Caddesi üzerinde bulunan 3 bin 750 metrekarelik 610 ada 2 parsel üzerinde yapımı devam eden Veliköy Düğün Salonu tamamlanmak üzere.

Toplam 1700 metrekare kapalı alana sahip olacak Veliköy Düğün Salonumuzun içerisinde 3 eğitim odası, 1 seminer salonu, sanatçı ve gelin odası, mutfak, idari kısım, lavabolar ve kantin olacak.

Prefabrik & Çelik Evlerde Ekonomik Sağlam Çözümler Adalı İnşaat

Veliköy Düğün Salonunda tüm konukların ve davetlilerin birbirini rahatça görebileceği, kolonların ve sütunların olmadığı 840 metrekarelik büyük bir salon ile sahne de bulunacak. Çevre düzenlemesinin de tamamlanmasının ardından Düğün Salonumuz Veliköy Mahallesi sakinlerimizin hizmetine sunulacak. Veliköy Mahalle Evimiz de Düğün Salonumuz içerisinde yer alacak” ifadelerini kullandı.

       KAPALI  PAZARYERİ’NİN SÖKÜM ÇALIŞMALARI BİTİYOR

Belediye Başkanı Akay’ın son durağı ise söküm çalışmalarının devam ettiği Kapalı Pazaryeri oldu. Modern Kapalı Pazaryeri’nin yapımı için mevcut pazar yerinde söküm çalışmalarının devam ettiğini kaydeden Akay, Belediye Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerinin, mevcut pazaryerinden sökülen malzemelerle daha önce Kızılpınar Mahallesinde hazırlanan alanda, yeni bir Kapalı Pazaryeri oluşturacağını söyledi.

Akay, "Mevcut yerdeki söküm çalışmalarının tamamlanmasının ardından hafriyat çalışmalarına, ardından da yapım çalışmalarına başlanacak. 210 takvim günü içinde tamamlanması planlanan yeni pazar yerimiz 9 bin 520 metrekare kapalı alana sahip olacak” açıklamalarında bulundu.

Tüm dünya bir gün Türk Tohumu kullanacak
 haberleriSONA GELİNDİ


GÜNDEM 21 Kasım 2017
Çerkezköy haberleri
 haberleriİSTİNAF MAHKEMESİ SON NOKTAYI KOYDU !


GÜNDEM 21 Kasım 2017
Çerkezköy haberleri
 haberleriTERMİK SANTRALE HAYIR !


GÜNDEM 20 Kasım 2017
Çerkezköy haberleri
 haberleriSEKTÖR-OKUL İŞBİRLİĞİNİN GELİŞTİRİLMESİ PROTOKOLÜ


GÜNDEM 20 Kasım 2017
Çerkezköy haberleri
 haberleriPLANLI ALANLAR İMAR YÖNETMELİĞİ EĞİTİMİ YAPILDI


GÜNDEM 20 Kasım 2017
Çerkezköy haberleri
Trakya Tur Balkanları Bizimle  Keşfetmeye Ne Dersiniz?
çorlu emlak ilanları
facebooktwitterrsssanalbasin.com üyesidir
online alışveris

59.COM.TR ve alt sayfalarında gezdiğinizde kullanım şartlarını kabul etmiş sayılırsınız. Sitede yer alan her türlü yazılı ve görsel materyalin kaynak belirtmeden izinsiz kopyalanması ve kullanılması 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasası'na göre suçtur. Her Hakkı Saklıdır. © 2015