Aralıksız Devam Ediyor

Size Özel Yeni Model Otantik - Özel Tasarım Takılar ve Aksesuarlar, kolye küpe bileklik modelleri en uygun takı fiyatları
Kapaklı Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri ilçe genelinde cadde ve sokaklarda yol yapım ve bakım onarım çalışmalarına aralıksız olarak devam ediyor.
Haber Kapaklı 15 Kasım 2017 Bu Haber 66 kişi tarafından okundu.

tekirdağ Aralıksız Devam Ediyor

İlçe genelinde devam eden yol çalışmalarında İnönü Mahallesi Sinem Sokak’ta beton yol çalışması, İstiklal Caddesi’nde ise yol bakım ve onarım çalışmaları ve yaya kaldırımlarında yenileme çalışmaları yapılıyor.

‘’İLÇEMİZDEKİ YOLLARI YENİLEYECEĞİZ’’

Konu ile ilgili açıklamalarda bulunan Kapaklı Belediye Başkanı İrfan Mandalı ise ‘’Kapaklı'ımızda alt yapısı tamamlanan belediyemiz sorumluluğundaki cadde ve sokaklarımızda kapsamlı bir sıcak asfalt yol yapım çalışmaları yaparak ilçemizdeki yollarımızı yenileyeceğiz ve bakım onarım çalışmalarımız da aralıksız olarak kentimiz genelinde devam edecek.2018 yılında kentimiz genelinde alt yapısı biten belediyemiz sorumluluğundaki tüm cadde ve sokaklarımızı sıcak asfalt çalışmaları yapacağız.’’ dedi.

Prefabrik & Çelik Evlerde Ekonomik Sağlam Çözümler Adalı İnşaat
 haberleriSONA GELİNDİ


GÜNDEM 21 Kasım 2017
Kapaklı haberleri
 haberleriİSTİNAF MAHKEMESİ SON NOKTAYI KOYDU !


GÜNDEM 21 Kasım 2017
Kapaklı haberleri
 haberleriTERMİK SANTRALE HAYIR !


GÜNDEM 20 Kasım 2017
Kapaklı haberleri
 haberleriPLANLI ALANLAR İMAR YÖNETMELİĞİ EĞİTİMİ YAPILDI


GÜNDEM 20 Kasım 2017
Kapaklı haberleri
Trakya Tur Balkanları Bizimle  Keşfetmeye Ne Dersiniz?
facebooktwitterrsssanalbasin.com üyesidir
online alışveris

59.COM.TR ve alt sayfalarında gezdiğinizde kullanım şartlarını kabul etmiş sayılırsınız. Sitede yer alan her türlü yazılı ve görsel materyalin kaynak belirtmeden izinsiz kopyalanması ve kullanılması 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasası'na göre suçtur. Her Hakkı Saklıdır. © 2015