AMBALAJ ATIĞI TOPLAMA VE AYIRMA TESİSİNE YATAY HİDROLİK PRESLEME MAKİNESİ ALINDI

Tekpara GPR RADAR El Yapımı Alan Tarama Dedektörleri - Metal Dedektörü - Altın Arama Çubukları Fiyatları - Rezistivite Cihazı Modelleri Dedektör Dünyası
Malkara Belediyesi tarafından toplanan ambalaj atıkların geri dönüşümünün sağlanması için Ambalaj Atığı Toplama ve Ayırma Tesisine Yatay Balya Pres Makinesi alındı.
Haber Süleymanpaşa 14 Temmuz 2017 Bu Haber 140 kişi tarafından okundu.

tekirdağ AMBALAJ ATIĞI TOPLAMA VE AYIRMA TESİSİNE YATAY HİDROLİK PRESLEME MAKİNESİ ALINDI

Malkara Belediyesi tarafından toplanan ambalaj atıkların geri dönüşümünün sağlanması için Ambalaj Atığı Toplama ve Ayırma Tesisine Yatay Balya Pres Makinesi alındı.

Malkara Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul, 11 Temmuz 2017 Salı günü saat 16.00'da Ambalaj Atığı Toplama ve Ayırma Tesisine yeni alınan yatay hidrolik presleme makinasının çalışmasını yerinde inceledi.

İncelemelerde; Belediye Başkan Yardımcısı İsmail Akkaya da yer aldı.

İncelemeler esnasında Temizlik işleri Müdürü Lebriz Kuşcu'dan bilgiler alan Malkara Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul; “Malkara Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ekiplerimiz tarafından toplanan ambalaj atıkların geri dönüşümünün sağlanması için yatay hidrolik presleme makinasını müdürlüğümüze aldık. Toplanan ambalaj atıkları preslenip balyaladıktan sonra 2886 sayılı devlet ihale kanununa göre geri dönüşüm firmalarına açık ihale usulü ile satılacak. Ambalaj atıkları geri dönüşüm fabrikalara gönderilerek Malkara Belediyesine ekonomik getirisi olacak. Vatandaşlarımız evlerinde çöp ve geri dönüşümlü malzemeleri ayrıştırarak çöpü çöp konteynerine geri dönüşüm çöplerini de geri dönüşüm konteynerlerine atmalarını rica ediyorum "dedi.

Tüm dünya bir gün Türk Tohumu kullanacak
 haberleriÜCRETSİZ Wİ-Fİ NOKTALARI ARTIYOR


GÜNDEM 21 Eylül 2017
Süleymanpaşa haberleri
 haberleriVALİ CEYLAN'DAN 'GAZİLER GÜNÜ' JESTİ


GÜNDEM 20 Eylül 2017
Süleymanpaşa haberleri
 haberleriGÜNAY UYARDI!


GÜNDEM 20 Eylül 2017
Süleymanpaşa haberleri
Trakya Tur Balkanları Bizimle  Keşfetmeye Ne Dersiniz?
çorlu emlak ilanları
facebooktwitterrsssanalbasin.com üyesidir
online alışveris

59.COM.TR ve alt sayfalarında gezdiğinizde kullanım şartlarını kabul etmiş sayılırsınız. Sitede yer alan her türlü yazılı ve görsel materyalin kaynak belirtmeden izinsiz kopyalanması ve kullanılması 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasası'na göre suçtur. Her Hakkı Saklıdır. © 2015