8 ülkeden 204 sporcunun katılımıyla Tekirdağ Süleymanpaşa’da gerçekleştirilen 50. Balkan Yelken Şampiyonası düzenlenen kapanış töreni ile sona erdi.

Tekirdağ Estemed Kusursuz Bir Cilt İçin
Gençlik ve Spor Bakanlığı, Türkiye Yelken Federasyonu, Spor Toto Teşkilat Başkanlığı, Tekirdağ Süleymanpaşa Belediyesi ve Tekirdağ Yelken İhtisas Kulübü'nün işbirliğinde 05-10 Eylül 2017 tarihleri arasında 8 ülkeden 204 sporcunun katılımıyla Tekirdağ Süleymanpaşa’da gerçekleştirilen 50. Balkan Yelken Şampiyonası düzenlenen kapanış töreni ile sona erdi. KATKI VEREN KURUMLAR ŞİLT İLE ONURLANDIRILDI Tekirdağ Süleymanpaşa Belediyesi’ni temsilen Süleymanpaşa Belediye Başkan Vekili İlhan İmrak ve Süleymanpaşa Belediye Başkan Yardımcısı Gülferah Güral’ın katıldığı kapanış töreni organizasyonun gerçekleşmesinde katkısı bulunan kurumların şiltle onurlandırılmasıyla başlarken Süleymanpaşa Belediyesi adına İlhan İmrak Türkiye Yelken Federasyonu Başkanı Özlem Akdurak’tan şilti aldı.
Haber Süleymanpaşa 11 Eylül 2017 Bu Haber 182 kişi tarafından okundu.

tekirdağ 50. Balkan Yelken Şampiyonası sona erdi

BAŞARILI OLAN SPORCULAR KUPALARINI ÜLKELERİNİN ULUSAL MARŞLARI EŞLİĞİNDE KALDIRDI

Şampiyonaya katılan ülkelerden Bulgaristan Yelken Federasyonu adına Lyubena Nacheva, Karadağ Yelken Federasyonu adına Aleksandra Janicic, Romanya Yelken Federasyonu adına Dan Mitici, Sırbistan Yelken Federasyonu adına Svetislav Sviracevic, Yunanistan Yelken Federasyonu adına Adamopoulos Telis, Türkiye Yelken Federasyonu adına Özlem Akdurak, İtalya Yelken Federasyonu adına Gül Yılmaz Ruppi, Almanya Yelken Federasyonu adına Gerard Demleitner, yarışlarda görevli parkur hakemleri ve jüri üyelerinin de şilt ile onurlandırıldığı gecenin finalinde şampiyonada başarılı olan ülkeler ve sporcular kupalarını ülkelerinin ulusal marşları eşliğinde kaldırdılar.

10 KATEGORİDE ÖDÜLLER DAĞITILDI

Bulgaristan, Romanya, Yunanistan, Sırbistan, Karadağ, Türkiye, Almanya ve İtalya’dan Optimist sınıfında 97, Laser 4.7 sınıfında 46, Laser Radial sınıfında 23, Laser Standart sınıfında 12, 420 sınıfında 13 teknenin ve toplamda 204 sporcunun katılımıyla gerçekleşen şampiyonda 10 kategoride ödüller dağıtıldı.

ZÜLAL ALEV ERKAN İLE TEKİRDAĞ BALKAN ŞAMPİYONLUĞU GURURUNU YAŞADI

Türkiye’nin 4 Yunanistan’ın 6 şampiyonlukla damgasını vurduğu 50. Balkan Yelken Şampiyonası’nda Tekirdağ’dan milli takıma davet edilen 3 isimden biri olan Zülal Alev Erkan, Laser 4.7 Kızlar kategorisinde tüm rakiplerini geride bırakarak Balkan Şampiyonluğuna adını yazdırdı.

Şampiyonluk sonrası sevinç gözyaşları döken Zülal Alev Erkan, ay yıldızlı bayrağımızı zirveye çıkarıp milli marşımızı okutarak hem Tekirdağ’ın hem de milli takımın gururu oldu.

50. Balkan Yelken Şampiyonası’nda dereceye giren sporculara ödülleri protokol üyeleri tarafından verilirken 50. Balkan Yelken Şampiyonası kürsüsü şu şekilde oluştu:

420 ERKEKLER KATEGORİSİ                                                                                                                                   1) Rasim Yaşar - Kaan Parlas/Türkiye                                                                                          2) Arvanitis Aggelos - Kavakaris Theofanis/Yunanistan                                                            3) Pappas Visarion - Drosos George/Yunanistan

 LASER KATEGORİSİ                                                                                                                                                 1) Paradmitriov Dimitris/Yunanista                                                                                      2) Karadimas Marios/Yunanistan                                                                                           3) Leonidas Alygkakis/Yunanistan

LASER RADİAL ERKEKLER KATEGORİSİ                                                                                                             1) Yılkan Timurşah/Türkiye                                                                                               2) Alp Baltalı/Türkiye                                                                                                           3) Lyuben Tenekedzhiev/Bulgaristan

LASER RADIAL BAYANLAR KATEGORİSİ                                                                                                                  1) Fakidi Athanasia/Yunanistan                                                                                                 2) Provele.Giou Amalia/Yunanistan                                                                                          3) İlayda Veziroğlu/Türkiye

LASER 4.7 ERKEKLER KATEGORİSİ                                                                                                          1) Monos Almilios/Yunanistan                                                                                               2) Margapiditiss Pavlos/Yunanistan                                                                                 3) Kerkovlas Dikaios/Yunanistan

LASER 4.7 KIZLAR KATEGORİSİ                                                                                                                      1) Zülal Alev Erkan/Türkiye                                                                                                   2) Moiranaiou Kontina/Yunanistan                                                                                       3) Nikolaov Anna/Yunanistan

OPTİMİST ERKEKLER KATEGORİSİ                                                                                                                    1) Christos Mouzakis/Yunanistan                                                                                                     2) Iakovos Dedes Ntentopoulos/Yunanistan                                                                  3) Patroklos Mandilaris/Yunanistan

OPTİMİST KIZLAR KATEGORİSİ                                                                                                                            1) Dimitra Vartholomaioy/Yunanistan                                                                                     2) Galini Kalaitzoglidou/Yunanistan                                                                                        3) Olga Pardali/Yunanistan

OPTİMİST JUNIOR ERKEKLER KATEGORİSİ                                                                                                     1) Dimitris Sourlatzis/Yunanistan                                                                                              2) Nikos Sourlatzis/Yunanistan                                                                                                  3) Dimitris Mpitros/Yunanistan

OPTİMİST JUNIOR KIZLAR KATEGORİSİ                                                                                                    1) Firdevs Yeğin/Türkiye                                                                                               2) Aleksandra Vujosevic/Sırbistan                                                                                       3) Bilgenur Yazıcı/Türkiye

Tüm dünya bir gün Türk Tohumu kullanacak
 haberleriVALİ CEYLAN’A BRİFİNG


GÜNDEM 21 Şubat 2018
Süleymanpaşa haberleri
 haberleriODA VE BORSA SEÇİM TARİHİ BELLİ OLDU


GÜNDEM 21 Şubat 2018
Süleymanpaşa haberleri
 haberleriNEŞE ATİK VE ÇİĞDEM ERKEN’E ÜSTÜN HİZMET ÖDÜLÜ


GÜNDEM 21 Şubat 2018
Süleymanpaşa haberleri
 haberleriCHP KADINLARI ŞAHA KALKTI


GÜNDEM 21 Şubat 2018
Süleymanpaşa haberleri
 haberleriALBAYRAK’A 69. YAŞ SÜPRİZİ


GÜNDEM 21 Şubat 2018
Süleymanpaşa haberleri
 haberleri2018 YILININ YOL HARİTASI ÇİZİLDİ


GÜNDEM 21 Şubat 2018
Süleymanpaşa haberleri
 haberleriSGK TEŞVİKLERİ İLE İLGİLİ HERŞEY


GÜNDEM 20 Şubat 2018
Süleymanpaşa haberleri
 haberleriTEKİRDAĞ O GÜNE DİKKAT!


GÜNDEM 20 Şubat 2018
Süleymanpaşa haberleri
 haberleriHOBİ BAHÇELERİ İÇİN KURA ÇEKİMİ YAPILACAK


GÜNDEM 20 Şubat 2018
Süleymanpaşa haberleri
 haberleriEĞİTİM SEN’DEN KHK’YA TEPKİ


GÜNDEM 20 Şubat 2018
Süleymanpaşa haberleri
 haberleriDOSTELİ KONUK EVİ TÖRENLE HİZMETE AÇILDI


GÜNDEM 20 Şubat 2018
Süleymanpaşa haberleri
 haberleri“GÜVENLİ ÇALIŞMA HER ŞEYİN BAŞINDA GELMELİDİR”


GÜNDEM 20 Şubat 2018
Süleymanpaşa haberleri
 haberleriTÜRKİYE‘NİN EN BÜYÜK MERA ISLAHI PROJESİ


GÜNDEM 20 Şubat 2018
Süleymanpaşa haberleri
 haberleriEMNİYET MÜDÜR YARDIMCISI KESİCİ SON YOLCULUĞUNA UĞURLANDI


GÜNDEM 20 Şubat 2018
Süleymanpaşa haberleri
 haberleri“BİR ANNE DÜNYAYI DEĞİŞTİREBİLİR”


GÜNDEM 19 Şubat 2018
Süleymanpaşa haberleri
 haberleriArkas Trio büyüledi


GÜNDEM 19 Şubat 2018
Süleymanpaşa haberleri
 haberleriİNECİK MAHALLESİ ATASINA KAVUŞTU


GÜNDEM 19 Şubat 2018
Süleymanpaşa haberleri
 haberleriSatrançta Marmaraereğlisi farkı


GÜNDEM 19 Şubat 2018
Süleymanpaşa haberleri
 haberleriBOZA VE ŞALGAM, SİNDİRİM SİSTEMİNİ DÜZENLİYOR


GÜNDEM 21 Şubat 2018
Süleymanpaşa haberleri
 haberleriYENİ HASTANE YAPILDI, ESKİSİ HARABEYE DÖNDÜ


GÜNDEM 21 Şubat 2018
Süleymanpaşa haberleri
 haberleriTekirdağ'da uyuşturucu operasyonunda 4 tutuklama


GÜNDEM 21 Şubat 2018
Süleymanpaşa haberleri
 haberleriSınırda yakalanan köpekler ihaleyle satıldı


GÜNDEM 21 Şubat 2018
Süleymanpaşa haberleri
 haberleriİKİ OTOMOBİL ÇARPIŞTI: 3 YARALI


GÜNDEM 21 Şubat 2018
Süleymanpaşa haberleri
 haberleriMEHMETÇİK İÇİN KERMES


GÜNDEM 21 Şubat 2018
Süleymanpaşa haberleri
 haberleriSAĞLIKLI BİR BEYİN İÇİN 8 ALTIN KURAL


GÜNDEM 20 Şubat 2018
Süleymanpaşa haberleri
 haberleriSADECE SAFRA KESESİ VEYA BÖBREKTE Mİ TAŞ OLUR SANIYORSUNUZ!.


GÜNDEM 20 Şubat 2018
Süleymanpaşa haberleri
Trakya Tur Balkanları Bizimle  Keşfetmeye Ne Dersiniz?
facebooktwitterrsssanalbasin.com üyesidir
online alışveris

59.COM.TR ve alt sayfalarında gezdiğinizde kullanım şartlarını kabul etmiş sayılırsınız. Sitede yer alan her türlü yazılı ve görsel materyalin kaynak belirtmeden izinsiz kopyalanması ve kullanılması 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasası'na göre suçtur. Her Hakkı Saklıdır. © 2015