Tekirdağ Haberleri Son Dakika Güncel Tekirdağ Haberleri En Son Dakika Tekirdağ Güncel Haberlerinin Adresi 59 haber tekirdağ haber merkezi

Tekpara GPR RADAR El Yapımı Alan Tarama Dedektörleri - Metal Dedektörü - Altın Arama Çubukları Fiyatları - Rezistivite Cihazı Modelleri Dedektör Dünyası
haberKİRAZLI BAHÇE ANAOKULU ÖĞRENCİLERİNDEN BELEDİYE BAŞKANI ULAŞ YURDAKUL‘A ZİYARET

MALKARA 23 Nisan 2018
Malkara Kirazlı Bahçe Anaokulu öğrencileri Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı sebebiyle 23 Nisan 2018 Pazartesi günü saat 09.45'de Malkara Belediyesine gelerek Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul'a makamında ziyaret gerçekleştirdiler.
haberYURDAKUL TEMSİLİ OLARAK MAKAM KOLTUĞUNU DEVRETTİ

MALKARA 23 Nisan 2018
Malkara Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı etkinlikleri kapsamında 23 Nisan 2018 Pazartesi günü saat 9.00'da Belediye Başkanlığı Koltuğunu temsili olarak Orhan Öztrak Ortaokulu 5. sınıf öğrencisi Yunus Emre Şen ve Mehmet Akif Ersoy İlköğretim Okulu'ndan 4. sınıf öğrencisi Sümeyra Köse'ye bıraktı.
haberYURDAKUL‘DAN 23 NİSAN ULUSAL EGEMENLİK VE ÇOCUK BAYRAMI KUTLAMA MESAJI

MALKARA 23 Nisan 2018
Malkara Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla kutlama mesajı yayımladı.
haberYURDAKUL RUMELİ VE BALKAN ÇALIŞTAYINA KATILDI

MALKARA 23 Nisan 2018
Malkara Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul, 21 Nisan 2018 Cumartesi günü saat 11.00'de CHP İstanbul İl Başkanlığı'nın Kaya Ramada Hotel İstanbul'da düzenlenen CHP Genel Başkanı Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'nun da katılımıyla gerçekleştirilen Rumeli ve Balkan Çalıştayına katıldı.
haberBaşkan Mandalı Koltuğunu Minik Başar’a Devretti

KAPAKLI 23 Nisan 2018
Kapaklı Belediye Başkanı İrfan Mandalı, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı nedeniyle temsili olarak koltuğunu, Kapaklı Sanayiciler İlkokulu öğrencisi Deniz Başar’a devretti.
Tüm dünya bir gün Türk Tohumu kullanacak
haberYüceer‘in 23 Nisan mesajı

SÜLEYMANPAŞA 21 Nisan 2018
haberVATAN PARTİSİ SEÇİME HAZIR

SÜLEYMANPAŞA 21 Nisan 2018
haberNKÜ´DE TÜRK MİTOLOJİSİ KONUŞULDU

SÜLEYMANPAŞA 21 Nisan 2018
süleymanpaşa haberleri
24 Haziran’da yapılması planlanan Cumhurbaşkanlığı seçimlerine ilişkin açıklamada bulunan Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Süleymanpaşa İlçe Başkanı İlker Yağcıoğlu, seçimin erken değil, baskın seçim olduğunu ifade ederek, erken seçim kararının ülkenin yönetilemediğinin bir göstergesi olduğunu söyledi.
süleymanpaşa haberleri
Çorlu Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü Kick Boks takımı sporcuları başarıyla döndükleri turnuvanın ardından Çorlu Belediye Başkanı Ünal Baysan‘ı makamında ziyaret ettiler.
Tekirdağ İlçelerinden Haberler
süleymanpaşa haberleri
Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, AK Parti Tekirdağ İl Başkanı Cüneyt Yüksel’in merkezi hükümetin yatırımlarının yerel yönetimler tarafından engellenmeye çalışıldığına yönelik iddialarına cevap verdi. Söz konusu iddiaların asılsız olduğunu söyleyen Albayrak, Yüksel’de siyaseten malzeme yorulması olduğunu dile getirerek, kendi üzerlerine düşen her türlü proje ve proje bazlı imalat sürecinin eksiksiz olarak yerine getirildiğini ve bundan sonra da yerine getirmeye devam edeceklerini kaydetti.
süleymanpaşa haberleri
Süleymanpaşa Belediye Başkanı Ekrem Eşkinat ve Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Süleymanpaşa İlçe Başkanı İlker Yağcıoğlu, AK Parti ve Milliyetçi Hareket Partisi (MHP)’nin çöp ihalesi, hizmet binasının yapımı, heykeller ve taşeron işçilerinin sözleşmelerle tehdit edildiğine yönelik iddialarına ve eleştirilerine cevap verdi. Her şeyin şeffaf olması ve belediye meclis üyeleri tarafında bilinmesine rağmen, gerçeklerin aktarılmadığını söyleyen ve sert eleştirilerde bulunan Eşkinat, şaibe yaratmak yerine şaibe varsa kanıtlanması çağrısında bulundu. Doğru bilgiyi aktarmayanları anladığını belirten Eşkinat, “Bu arkadaşların siyasi beklentileri var. Ön plana çıkmak istiyorlar. Ben hepsini destekliyorum. Bir araya gelerek konsorsiyum oluştursunlar öyle gelsinler. Gündemi bulandırarak, bulanık suda balık avlamaya çalışmasınlar. Burası berrak , şeffaf bir belediyedir. ‘ 1 dakika da anlatamaz yaptığı işi. 1 dakikalık yaptığı iş yok’diyor. 4 yılın kitabını yayınladık. Bunların hepsini biliyorlar” dedi.
süleymanpaşa haberleri
Malkara Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul, 18 Nisan 2018 Çarşamba günü saat 09.30‘da Tekirdağ Ramada Hotel‘de Türkiye Cumhuriyeti İçişleri Bakanlığı tarafından düzenlenen ve İçişleri Bakanı Süleyman Soylu‘nun katılımıyla gerçekleştirilen Genel Güvenlik ve Uyuşturucu İle Mücadele toplantısına katıldı.
süleymanpaşa haberleri
Ergene’nin her geçen gün artan kültürel ve sportif faaliyetleri artıyor. Ergene Belediyesi Kapalı Spor Salonu geçtiğimiz aylarda Ergenelilerin hizmetine açıldı.
süleymanpaşa haberleri
23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı, Edirne Belediyesi tarafından düzenlenen çeşitli etkinlikler ile kutlanacak. Çocuklar sportif etkinlikler, müzik ve oyun gruplarıyla doyasıya eğlenecek.
süleymanpaşa haberleri
Cumhuriyet Halk Partisi Muğla Milletvekili Nurettin Demir, 17 Nisan 2018 Salı günü saat 16.00‘da Malkara Belediye binasına gelerek Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul‘a başkanlık makamında ziyarette bulundu.
süleymanpaşa haberleri
Ergene Belediyesi tarafından düzenlenecek olan ‘5. Geleneksel Sünnet Şöleninin’ kayıtları başladı.
süleymanpaşa haberleri
Ergene Belediyesi güvenlik amaçlı ve hız kesici için yol kasis çalışmasına başladı. Kazaları en aza indirmekle birlikte güvenlik tedbirlerini arttırmak adına kasis çalışmalarını sürdüren Ergene Belediye Başkanlığı, araçların hızlı bir şekilde geçmesini engellemek, yayaların ve öğrencilerin yol ve kaldırımlarda daha güvenli bir şekilde yürümelerini sağlamak amacıyla belirlenen program dahilinde devam edileceğinin bilgisini kaydetti.
süleymanpaşa haberleri
Ergene’de Atatürk ve Gençlik Parkı ile Atatürk Çocukları Kütüphanesi 23 Nisan’da açılıyor. Ergene Belediye Başkanlığı, Ergene’deki çocuklara hediye edilmek üzere bir süredir yapım çalışmaları sürdürülen İğneler Mahallesindeki Atatürk Çocukları Kütüphanesi ve Atatürk ve Gençlik Parkı çalışmalarına hız verdi
süleymanpaşa haberleri
Kapaklı’da çalışmalarını sürdüren Kapaklı Belediyesi Temizlik İşleri ekiplerimiz, sokakların görünümünü güzelleştirmek ve iyileştirmek adına, sokaklarda bulunan eskimiş, zarar görmüş ve kapağı olmayan, ömrünü tamamlamış çöp konteynerlerini yenilemeye başladı.
Video Galeri
Muhabbet
Prefabrik & Çelik Evlerde Ekonomik Sağlam Çözümler Adalı İnşaat
facebooktwitterrsssanalbasin.com üyesidir
online alışveris

59.COM.TR ve alt sayfalarında gezdiğinizde kullanım şartlarını kabul etmiş sayılırsınız. Sitede yer alan her türlü yazılı ve görsel materyalin kaynak belirtmeden izinsiz kopyalanması ve kullanılması 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasası'na göre suçtur. Her Hakkı Saklıdır. © 2015