Tekirdağ Haberleri Son Dakika Güncel Tekirdağ Haberleri En Son Dakika Tekirdağ Güncel Haberlerinin Adresi 59 haber tekirdağ haber merkezi

Size Özel Yeni Model Otantik - Özel Tasarım Takılar ve Aksesuarlar, kolye küpe bileklik modelleri en uygun takı fiyatları
haberRomanların Sorunları Masaya Yatırıldı

SÜLEYMANPAŞA 26 Nisan 2017
''Ortak Kurumlar Çalıştayı'' Tekirdağ Tekirdağ’da yoğun bir katılımla gerçekleştirildi.
haberNKÜ’de Şebnem Ferah Coşkusu

SÜLEYMANPAŞA 26 Nisan 2017
Namık Kemal Üniversitesi ev sahipliğinde gerçekleşen Türkiye Koç Spor Fest Üniversite Oyunlarının birinci günü rock müziğinin sevilen ismi Şebnem Ferah Konseri ile noktalandı.
haberSilikon Vadisi Adayları Tekirdağ‘da Yarıştı

SÜLEYMANPAŞA 26 Nisan 2017
TRAKYAKA Genel Sekreteri Şahin: “Yeni İşim Girişim Programı kapsamında bölgemizin girişimcilik endeksini Türkiye ortalamasının üzerine çıkarmayı hedefliyoruz”
haberToki Evlerinin Teslimatı Yapılacak

SÜLEYMANPAŞA 26 Nisan 2017
AK Parti Tekirdağ Milletvekili Mustafa Yel, Toplu Konut İdaresi (TOKİ)’nin Süleymanpaşa gerçekleştirdiği 408 Konutluk Sosyal Proje Evlerinin 4 Mayıs Perşembe günü teslimatının yapılacağını bildirdi.
haberOtizimliler çevre Farkındalığı İçin Hükümet Caddesini Temizledi

SÜLEYMANPAŞA 26 Nisan 2017
Süleymanpaşa Belediyesi ve Zihinsel Yetersiz Çocukları Yetiştirme ve Koruma Vakfı Tekirdağ Şubesi (ZİÇEV) işbirliğiyle, ZİÇEV’in kuruluşunun 35’inci yılı etkinlikleri çerçevesinde, “Çevremizi Temiz Tutalım, Otizm Ayında Farkındalık Yaratalım” etkinliği gerçekleştirildi.
haber‘’bir ölüp Bin Diriliriz’’ Dediler

SÜLEYMANPAŞA 26 Nisan 2017
Gençlik ve Spor Bakanlığı, Çanakkale Zaferi’nin 102’nci yılı etkinlikleri kapsamında, ‘’Bir Ölüp Bin Diriliriz’’ sloganıyla 81 ilde eşzamanlı olarak 57. Alay Vefa Yürüyüşü etkinliği düzenledi.
Prefabrik & Çelik Evlerde Ekonomik Sağlam Çözümler Adalı İnşaat
haberTrakya Tekirdağ’daki Hıdrellez şenliğinde Buluşacak

SÜLEYMANPAŞA 25 Nisan 2017
Aydın Gençlik Platformu Genel Başkanlığı ve İstanbul İl Başkanlığı Trakya’daki aydın gençleri hıdrellez şenlikleri ile buluşturuyor.
haberHaziran Sonuna Kadar Bütün Çalışmalar Bitecek

SÜLEYMANPAŞA 25 Nisan 2017
Süleymanpaşa Belediyesi alt yapısı biten cadde ve sokaklarda yol çalışmalarına hızla devam ediyor. 100. Yıl Mahallesi Ekrem Tantı ve Uğur Mumcu Caddelerinin ardından Çınarlı Mahallesi Osman Kavrakoğlu Caddesi’nde beton asfalt yapımına başlandı.
haber“Emeğin Sanatla Buluşması”na Yoğun İlgi

MALKARA 25 Nisan 2017
Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi Kent Konseyi Kadın Meclisi ve Malkara Belediyesi Kent Konseyi Kadın Meclisi Üyelerinin “Üreten Kadın” temasıyla ortaklaşa düzenlediği “ Emeğin Sanatla Buluşması” etkinliğinin açılışı Malkara İlçesi Hürriyet Caddesi'nde gerçekleştirildi.
haberYaşındaki Doruk Babasını Asker Selamıyla Uğurladı

HAYRABOLU 24 Nisan 2017
Şırnak’ın Uludere ilçesinde teröristlere yönelik yapılan operasyonda şehit düşen Hayrabolu’lu Jandarma Uzman Çavuş Turgut Kurtçu (32) son yolculuğuna uğurlandı.
haber“Askeri Liselerin Kapatılması Düşünülemez !”

SÜLEYMANPAŞA 24 Nisan 2017
TESUD Tekirdağ Şube Başkanı Em. Kur. Alb. Recep Yıldız kapatılan askeri okulların yeniden açılması için yaptığı açıklamada; “GATA; savaşta en çok karşılaşılacak olan başta yara ve yanık olmak üzere Harp Cerrahisi konusunda dünyada tektir. Keza kolu-bacağı-gözü gibi herhangi bir organını kaybeden bir askerin hayata en kısa sürede tutunmasını sağlayabilecek “Rehabilitasyon Merkezi”de GATA bünyesinde yer almaktaydı ve dünyada eşi ve benzeri çok azdır. Diğer Tıp Fakültelerinde bu branşlar yoktur. Askeri Liselerin kapatılması düşünülemez” dedi.
haberToplumun Geri Kalan Kısmı Kucaklanmalı

SÜLEYMANPAŞA 22 Nisan 2017
Saadet Partisi Tekirdağ il Başkanı Feti Pehlivan, anayasa değişikliğine ilişkin referandum sonuçlarını değerlendirerek, Evet/Hayır tartışmasının geride bırakılması gerektiğin ve ülkede odaklanılması gereken daha büyük sorunlar olduğunu ifade etti.
süleymanpaşa haberleri
Süleymanpaşa Belediyesi Zabıta Müdürlüğü, kent merkezinde izinsiz olarak asılan ve süreleri sona ermiş afiş ve reklam panolarını toplayarak, 227 ile 6 bin 989 TL. arası para cezası uyguladı.
süleymanpaşa haberleri
Süleymanpaşa Belediyesi’nin Pazartesi Pazarı için hazırlanan katlı pazar yeri projesinin zemin etüdü çalışmaları başladı. Süleymanpaşa Belediye Başkanı Ekrem Eşkinat, edilebilen çok amaçlı kullanıma uygun bir proje olacağını ifade ederek, pazar kurulmadığı günlerde diğer katların otopark olarak kullanılabileceğini söyledi.
süleymanpaşa haberleri
Tekirdağ Valiliği tarafından 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Kutlama Programı açıklandı.
süleymanpaşa haberleri
Köy Enstitülerinin 77. Kuruluş Yıldönümü Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Daire Başkanlığı tarafından Köy Enstitülerini kuran dönemin Milli Eğitim Bakanı Hasan Ali Yücel‘in Annesinin Babası olan Ertuğrul Fırkateyni Kaptanı Yarbay Ali Bey‘in köyü Dedecik Mahallesinde düzenlenen etkinliklerle kutlandı.
süleymanpaşa haberleri
Kontrol ve denetimler arttırılarak, kaçak döküm yapanlara 50 bin ile 150 bin Türk Lirası arasında ağır para cezaları geliyor.
süleymanpaşa haberleri
Süleymanpaşa Belediyesi Altınova Mahallesi’nde dar gelirli vatandaşlara yönelik Masal Kreş ve yaşlılara yönelik Alzheimer Gündüz Bakım Evi’nin temelini attı.
süleymanpaşa haberleri
Çorlu halkının merakla beklediği Kitap Kafe Nisan ayında hizmete girecek.
süleymanpaşa haberleri
Çorlu Belediyesi hemşehri birlikteliğinin kaynaştırılması için yürüttüğü çalışmalara devam ediyor. Şehirlerimizin düşman işgalinden kurtuluş günlerinde Çorlu‘da yaşayan vatandaşlarla dernekleri vasıtasıyla bir araya gelmeyi hedefleyen Çorlu Belediye Başkanı Ünal Baysan, ilk buluşmayı Ağrılılar ile gerçekleştirdi.
süleymanpaşa haberleri
Hayvan ve halk sağlığına yönelik koruyucu çalışmalarını sürdüren ve her daim can dostların yanında olan Çorlu Belediyesi Geçici Hayvan Bakımevi tadilata alındı.
süleymanpaşa haberleri
34. Karadeniz Odaları Toplantısı 26 üye oda başkan ve temsilcilerinin katılımıyla Çorlu‘da yapıldı.
süleymanpaşa haberleri
Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Daire Başkanlığı tarafından il genelinde uygulamaya konulan Tekirdağ Toplu Taşıma Sistemi (TETUS) kapsamında minibüs dönüşümlerine 21 minibüsle katılan S.S 20 Nolu Çerkezköy-Çorlu Birlik Kooperatifi ile dönüşüme 24 minibüsle katılan S.S 46 Nolu Saray Kalebirlik Otobüsleri Motorlu Taşıyıcılar Kooperatifinin toplam 45 aracı vatandaşın hizmetine sunuldu.
süleymanpaşa haberleri
Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, Çorlu Belediye Başkanı Ünal Baysan, Çorlu Belediye Başkan yardımcısı Erdoğan Demirci, Danışman Neşat Erdoğan ve Basın yayın Halkla İlişkiler Daire Başkanı Ahmet Poyraz ile beraber Çorlu Belediyesi tarafından yapımına başlanan kapalı pazaryeri inşaatını gezerek incelemelerde bulundu.
süleymanpaşa haberleri
Çerkezköy İlçesi genelinde gerçekleştirilen park alanlarının revizyon çalışmalarına Gazi Osman Paşa Mahallesi’ndeki Muhsin Yazıcıoğlu Parkı ile devam edildi.
süleymanpaşa haberleri
23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı tüm yurtta olduğu gibi Çerkezköy’de de büyük bir coşku ile kutlanacak. Bu yıl Çerkezköy Belediyesi tarafından 2’ncisi düzenlenecek olan 23 Nisan Ulusal ve Uluslararası Çocuk Şenliği yurt dışından ve yurt içinden gelen misafirlerin katılımı ile 22 ve 23 Nisan tarihleri arasında karnaval havasında kutlanacak
süleymanpaşa haberleri
Termik santralların alt yapısını oluşturacak olan enerji üretim alanı planlamasının bölge de tarım, turizm, çevre ve insan sağlığı üzerinde yaratacağı tahribatın ve diğer olumsuz etkilerin yerel yönetimler, sivil toplum örgütleri ve kamuoyu nezdinde dikkatlerin çekilmesi ve ilgililer ile halkın uyarılması için Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi öncülüğünde, Kent Konseyi toplantı salonunda 46 resmi kurum, oda ve sivil toplum kuruluşunun katılımıyla gerçekleştirilen Termik Santral Teknik Danışma Toplantısının sonuç bildirisi yayınlandı.
süleymanpaşa haberleri
Çerkezköy İlçesi’ndeki bir tekstil fabrikasında patlama meydana geldi.
süleymanpaşa haberleri
Trakya Elektrik Perakende Satış A.Ş. (TREPAŞ), çağdaş ve hizmet odaklı bir vizyon kapsamında ‘Müşteri Memnuniyeti Ölçüm Sistemi‘ni devreye girdi
süleymanpaşa haberleri
Çerkezköy Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü tarafından başlatılan Taziye Evi ve yeşil alan düzenleme çalışmaları devam ediyor.
Tekirdağ İlçelerinden Haberler
süleymanpaşa haberleri
Namık Kemal Üniversitesi (NKÜ) Güzel Sanatlar Tasarım ve Mimarlık Fakültesi Mimarlık Bölümü 1. Sınıf öğrencilerinin gerçekleştirdikleri dönem içi çalışmaları “Mimarlık ve Sinema” başlığı altında sergilendi.
süleymanpaşa haberleri
TESKİ Malkara Şube Müdürlüğü, Malkara merkez mahalleleri, köyden ve beldeden mahalleye dönüşen yerleşim alanlarında yapılan çalışmalarla ilgili açıklama yaptı.
süleymanpaşa haberleri
Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi, Tekirdağ nüfusunun önemli bir kısmının geçim kaynağı ve ekonomisinin temel bileşenlerinden birisi olan tarım sektörüyle ilgili kırsal mahallelerde sürdürülen eğitim programlarının sonuna geldi.
süleymanpaşa haberleri
Kazanan okullara hediyeler verilecek
süleymanpaşa haberleri
Türkiye Lokantacılar ve Pastacılar Federasyonu Genel Başkanı Aykut Yenice: “Türk mutfağı turizm açısından önemli”
süleymanpaşa haberleri
Süleymanpaşa Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri, trafik akışını tehlikeye atan at arabaları ile ilgili uygulama yaptı.
süleymanpaşa haberleri
Malkara Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul, Başkanlık Makamında TREDAŞ yetkilileri ile görüşmelerde bulundu.
süleymanpaşa haberleri
Lokantacılar ve Pastacılar Federasyonu Genel Başkanı Aykut Yenice: “Dünyada hızla yayılan, Amerika’dan sonra ülkeyi en çok tehdit eden obeziteye karşı, ancak geleneksel Türk yemekleriyle dur diyebiliriz”
süleymanpaşa haberleri
Tarihi anayasa değişikliği referandumunun sonuçlarına ‘Hayır‘ cephesinin itirazları sürüyor. Cumhuriyet Halk Partisi Süleymanpaşa İlçe Başkanlığı çıkan ‘Evet‘ sonucunu protesto etti.
süleymanpaşa haberleri
Namık Kemal Üniversitesi ve Tekirdağ İl Müftülüğünün ortak çalışması ile Namık Kemal Üniversitesi’ne kazandırılan İlahiyat Fakültesi Uygulama ve Tatbikat Camisi ibadete açıldı.
süleymanpaşa haberleri
Süleymanpaşa Belediyesi tarafından iki yıldır düzenlenen Süleymanpaşa Çocuk Şenliği’nin üçüncüsü 21-22-23 Nisan tarihlerinde Süleymanpaşa Belediyesi Gençlik Merkezi’nde gerçekleştirilecek.
süleymanpaşa haberleri
Tekirdağ TSO Başkanı ve TOBB Yönetim Kurulu Üyesi Cengiz Günay, halk oylaması sonuçlarının Türkiye‘ye hayırlı olmasını dileyerek, "Artık daha güçlü Türkiye için birlikte çok çalışma zamanıdır. Önümüze bakmalı, yeniden ekonomiye ve yapısal reformlara odaklanmalıyız. " değerlendirmesinde bulundu.
süleymanpaşa haberleri
Süleymanpaşa Belediyesi, Aydoğdu Mahallesi’nde müzik eğitimlerinden dans eğitimlerine, çalgı yapım bakım onarım atölyesinden etüt sınıfına kadar tamamen ücretsiz eğitim verecek Sosyal Etkinlik Merkezi’ni hizmete sunmaya hazırlanıyor.
süleymanpaşa haberleri
Malkara Belediye Başkanlığı, Tekirdağ Kent Konseyi Kadın Meclisi ile Malkara Kent Konseyi Kadın Meclisi ortaklığında “Emeğin Sanatla Buluşması” etkinliği gerçekleştirilecek.
süleymanpaşa haberleri
Malkara Belediyesi tarafından Türkiye Cumhuriyeti‘nin 8. Cumhurbaşkanı Turgut Özal için öğle namazından önce Gazi Ömer Bey Camii‘nde Mevlid-i Şerif okutuldu.
süleymanpaşa haberleri
Süleymanpaşa Belediyesi Sağlık İşleri Müdürlüğü tarafından gerçekleştirilen İlkyardım Eğitimleri 6. dönem kursları kursiyerlerin katılım belgelerini alması ile sona erdi.
süleymanpaşa haberleri
Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi tarafından “11 İlçeye 11 Prestij Caddesi” kapsamında Malkara İlçesine yapılacak olan çalışmaların iş takvimi toplantısı, TESKİ Malkara Şube Müdürlüğü hizmet binasında gerçekleştirildi.
süleymanpaşa haberleri
Marmaraereğlisi Yeniçiftlik Mahallesi’nde yapımı devam eden, Atık Toplama Merkezinin, 14 bölümden oluşacak iç kısımlarının inşaasının tamamlandığı bildirildi.
süleymanpaşa haberleri
Anayasa değişikliğine ilişkin referandum seçiminde resmi olmayan sonuçlara göre; Tekirdağlı seçmenin yüzde 61’i Hayır yüzde 39’u Evet tercihinde bulundu. Türkiye genelinde ise yüzde 95’i açılan sandıklardan yüzde 51 “Evet” yüzde 49 “Hayır” sonucu çıktı. AK Parti ve MHP tabanında evet tercihini kullanan vatandaşlar, ülke genelinde olduğu gibi Tekirdağ’da da kutlama için sokaklara akın etti.
süleymanpaşa haberleri
Belarus İstanbul Başkonsolosu Vladimir Mironoviç, Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası’nı ziyaret etti.
Video Galeri
Tekpara GPR RADAR El Yapımı Alan Tarama Dedektörleri - Metal Dedektörü - Altın Arama Çubukları Fiyatları - Rezistivite Cihazı Modelleri Dedektör Dünyası
facebooktwitterrsssanalbasin.com üyesidir
online alışveris

59.COM.TR ve alt sayfalarında gezdiğinizde kullanım şartlarını kabul etmiş sayılırsınız. Sitede yer alan her türlü yazılı ve görsel materyalin kaynak belirtmeden izinsiz kopyalanması ve kullanılması 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasası'na göre suçtur. Her Hakkı Saklıdır. © 2015