Tekirdağ Haberleri Son Dakika Güncel Tekirdağ Haberleri En Son Dakika Tekirdağ Güncel Haberlerinin Adresi 59 haber tekirdağ haber merkezi

Size Özel Yeni Model Otantik - Özel Tasarım Takılar ve Aksesuarlar, kolye küpe bileklik modelleri en uygun takı fiyatları
haberTEKİRDAĞ’DA MİLLETVEKİLİ DAĞILIMI 4-3

SÜLEYMANPAŞA 25 Haziran 2018
haberAYGUN’DAN HAL YASASI’NA ELEŞTİRİ

SÜLEYMANPAŞA 23 Haziran 2018
haberYER VE YÖN TABELALARI YENİLENİYOR

MALKARA 23 Haziran 2018
Malkara Belediyesi ve Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Daire Başkanlığı'na bağlı ekipler tarafından ilçe merkezindeki yer ve yön tabelaları yenileri ile değiştiriliyor.
haberMalkara’da Yaz Spor Okulları Başladı

MALKARA 23 Haziran 2018
Malkara’da çocukların yaz tatillerini eğlenceli halde geçireceği 'Yaz Spor Okulları’nın kayıtları başladı.
Prefabrik & Çelik Evlerde Ekonomik Sağlam Çözümler Adalı İnşaat
haberKültür Merkezi İnşaatında Sona Gelindi

SÜLEYMANPAŞA 23 Haziran 2018
Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi tarafından Çerkezköy’de yapımına başlanan Kültür Merkezi’nin kaba inşaatının tamamlandığını belirten Çerkezköy Belediye Başkanı Vahap Akay, Çerkezköylülerin yıllardır özlemini duyduğu Kültür Merkezi’ne 2018 yılı sonunda kavuşacağını kaydetti.
haberÇorlu’ya Yeni Parklar Yapılıyor

ÇORLU 23 Haziran 2018
Çorlu Belediyesi, Park ve Bahçeler Müdürlüğü tarafından yürütülen çalışmalar kapsamında, Çorlu İlçesi parklarla donatılıyor.
haberYIL SONUNDA HİZMETE SUNULACAK

ÇERKEZKÖY 23 Haziran 2018
haberİNDİRİM ANLAŞMALARI DEVAM EDİYOR

ÇERKEZKÖY 23 Haziran 2018
süleymanpaşa haberleri
İYİ Parti Tekirdağ İl Başkanı Sertaç Alkaya, 24 Hazira Pazar günü gerçekleşecek olan Cumhurbaşkanlığı ve 27. Dönem milletvekili seçimlerine ilişkin değerlendirmede bulundu. Tekirdağ’da İYİ Parti’nin en az iki, CHP’nin üç, AK Parti’nin en fazla iki milletvekili çıkarabileceğini ileri süren Alkaya, MHP’nin ise Tekirdağ’da şansının olmadığını söyledi. Anayasa Komisyonu Başkanı AK Parti İstanbul Milletvekili ve 27. Dönem Tekirdağ Milletvekili adayı Mustafa Şentop’un “Kadından Cumhurbaşkanı olmaz” sözlerini de eleştiren Alkaya, “Ortada bir buçukluk pay var. AK Parti Milletvekili adayı Mustafa Şentop, böyle devam eder ise o, buçuk bizde. Milletvekili sayısını 3 yapabiliriz” dedi.
süleymanpaşa haberleri
Çorlu Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ve üstlenici firma ekipleri tarafından Mart ayından bugüne kadar 33 ayrı noktada sürdürülen asfalt serimi çalışmaları devam ediyor. Çalışmalar kapsamında yaklaşık 12 bin ton asfalt serimi gerçekleştirildi.
süleymanpaşa haberleri
"Çorlu sınırları içerisindeki mahalle bazlı yollar ve yol metrajları hakkında bilgi paylaşımları devam ediyor. Bu kapsamda Esentepe Mahallemizin ardından Alipaşa Mahallemiz ile devam ediyoruz."
süleymanpaşa haberleri
Çorlu Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü, pazara alışverişe gelen vatandaşlara file dağıtımı yaptı.
süleymanpaşa haberleri
Çorlu Belediyesi tarafından gerçekleştirilen peyzaj ve süsleme çalışmaları kapsamında çarşı içerisinde bulunan bir yaya yolu rengârenk şemsiyelerle süslendi.
süleymanpaşa haberleri
Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi Toplu Ulaşım Sistemi kapsamında hizmet veren TEKULAŞ A.Ş., Çorlu’daki filosuna 27 yeni otobüs daha ekledi. Otobüsler düzenlenen törenle vatandaşların hizmetine sunuldu.
Tekirdağ İlçelerinden Haberler
süleymanpaşa haberleri
Malkara Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul, 21 Haziran 2018 Perşembe akşamı saat 18.00‘de Sırtbey Mahallesine giderek Sırtbey Mahallesi sakinlerini ziyaret etti.
süleymanpaşa haberleri
Yeniçiftlik Mahallesi Yıldızkent mevkii ve Sultanköy Mahallesi Çınaraltı mevkiinde yol kenarlarındaki otların temizlenmesi ve buradaki yeşil alanların yabani otlardan temizlenmesiyle başlayan çalışmalar, kentin ana caddelerindeki refüjlerdeki ve yol kenarlarındaki yabani otların temizlenmesi ile devam ediyor.
süleymanpaşa haberleri
Sultanköy ve Yeniçiftlik Mahallelerinde çalışmalarını sürdüren Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri altyapısı tamamlanan cadde ve sokaklarda yol yapım çalışmalarını sürdürüyor.
süleymanpaşa haberleri
Her yıl geleneksel hale getirilen ve bu yıl Kapaklı Belediyesi tarafından 3. sü düzenlenecek olan Büyük Yağlı Pehlivan güreşleri 30 Haziran Cumartesi günü saat 11.00 ‘da Kazak gölü mesire alanında düzenlenecek.
süleymanpaşa haberleri
Malkara Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul ile Belediye Meclis Üyesi Ersan Tepe, 18 Haziran 2018 Pazartesi günü 14.00 - 16.00 saatleri arası mahallelerde yapılan çalışmaları yerinde incelediler.
süleymanpaşa haberleri
Karate takımı sporcularının 2018 yılı 2. Dönem kyu (Kuşak) sınavı Gençlik Merkezinde 70’ten fazla sporcunun katılımıyla gerçekleşti.
süleymanpaşa haberleri
Ramazan Bayramı münasebetiyle Kapaklı‘da Recep Güven Parkı‘nda saat 11:00 da bayramlaşma programı düzenlendi.
süleymanpaşa haberleri
Malkara Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul ile Belediye Meclis Üyesi Ersan Tepe, 18 Haziran 2018 Pazartesi günü 14.00 - 16.00 saatleri arası mahallelerde yapılan çalışmaları yerinde incelediler.
süleymanpaşa haberleri
Türkiye Büyük Millet Meclisi Anayasa Komisyonu Başkanı, AK Parti İstanbul Milletvekili ve bu dönemde AK Parti Tekirdağ Milletvekili adayı Prof. Dr. Mustafa Şentop ile yeni anayasa değişikliğini masaya yatırarak ayrıntılarını konuştuk. Yeni anayasaya gerçekten ihtiyaç var mıdır? Varsa önceliği nedir? Türkiye‘nin daha iyi yönetilmesi devletin temellerini sarsmadan, yeni huzursuzluklara, ayrışma ve çatışmalara meydan vermeden, mevcut anayasayı ıslah etmek daha akıllıca olmaz mı? Neden ‘Yeni’ anayasanın bütünü için ‘insan odaklı, insanı mutlu edecek, demokratik ve özgürlükçü’ gibi yuvarlak, sloganlarla yetinilirken, sıra devletin meşruiyet temellerine ve kimliğine gelince, Türk Devletini tasfiye edici, ayrıntılı ifadeler kullanılmaktadır. Şentop, tüm soruları yanıtlayarak yeni anayasa değişikliğine dair detayları Yeni İnan Gazetesi‘ne anlattı.
süleymanpaşa haberleri
Malkara Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul Babalar Günü dolayısıyla kutlama mesajı yayımladı.
Video Galeri
Muhabbet
Tekpara GPR RADAR El Yapımı Alan Tarama Dedektörleri - Metal Dedektörü - Altın Arama Çubukları Fiyatları - Rezistivite Cihazı Modelleri Dedektör Dünyası
facebooktwitterrsssanalbasin.com üyesidir
online alışveris

59.COM.TR ve alt sayfalarında gezdiğinizde kullanım şartlarını kabul etmiş sayılırsınız. Sitede yer alan her türlü yazılı ve görsel materyalin kaynak belirtmeden izinsiz kopyalanması ve kullanılması 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasası'na göre suçtur. Her Hakkı Saklıdır. © 2015 TASARIM muhabbet.org