Tekirdağ Haberleri Son Dakika Güncel Tekirdağ Haberleri En Son Dakika Tekirdağ Güncel Haberlerinin Adresi 59 haber tekirdağ haber merkezi

29.90tl limitsiz internet
haberTekirdağ Yol Payını Alıyor

SÜLEYMANPAŞA 30 Ocak 2017
Bir dizi ziyaret ve inceleme için Tekirdağ’a gelen Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan, ülkede taşıma koridorları gerçekleştirdiklerini ifade ederek, Tekirdağ’a demiryolu alanında büyük rol düştüğünü söyledi.
haberEvet Kampanyasına Tekirdağ’dan Destek

SÜLEYMANPAŞA 28 Ocak 2017
AK Parti Tekirdağ İl Başkanı Cüneyt Yüksel, anayasa değişikliği referandumu için futbolcu Rıdvan Dilmen tarafından sosyal medyada başlatılan tartışmalara neden olan“Evet” kampanyasına video ile destek verdi.
haberSüleymnapaşa-çorlu Seferleri Yüzleri Güldürdü

SÜLEYMANPAŞA 28 Ocak 2017
Tekpark A.Ş bünyesindeki Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi Halk Otobüslerinin, Süleymanpaşa – Çorlu seferleri vatandaşların yüzünü güldürdü seferler, vatandaşlardan yoğun ilgi gördü.
haberİşkur’a Başvuranların Sayısı Yüzde 19 Arttı

SÜLEYMANPAŞA 28 Ocak 2017
Tekirdağ Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü, 2016 yıl sonu itibariyle Tekirdağ’da 32 bin 982 kayıtlı işsiz olduğunu bildirerek, 2015 yılına göre yüzde 19 artışla 2016 yılında İŞKUR’a 51 bin 262 kişinin müracaat ettiğini açıkladı.
haberMilletvekillerinin İradesi İpotek Altında

SÜLEYMANPAŞA 28 Ocak 2017
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP)Tekirdağ Milletvekili Faik Öztrak, milletvekillerinin üzerine ipotek konulduğunu, meclis dahil tüm ülkeye korku salındığını belirterek, bundan sonra daha sert baskılara hazırlıklı olunması gerektiğini ve sivil bir darbenin gerçekleştiğini söyledi.
haberTekirdağ Yerel Yazarlarına Sahip Çıkmıyor! - Tekirdağ Haberleri

SÜLEYMANPAŞA 25 Ocak 2017
Geçtiğimiz günlerde gerçekleşen yerel yazarlarla buluşma gününde Yeni İnan Gazetesi yazarlarından Namigar Durak Başbuğoğlu’da okuyucularıyla buluştu. Düzenlenen imza töreninde son çıkan kitabı ‘Tadı Bende Saklı’yı anlattı. Yazmanın, yazabilen insanlar için anlatılmaz bir duygu olduğunu dile getiren Başbuğoğlu, “Yazdıklarımı ne kadar keyifle yazdımsa, okuyucularım da keyif ve istekle okuyacaklardır mutlaka” dedi.
Tüm dünya bir gün Türk Tohumu kullanacak
haberCHP’li Birgit: Bunun Ayıbını Başka Yerde Değil, Kendimizde Aramalıyız

SÜLEYMANPAŞA 25 Ocak 2017
Süleymanpaşa Belediyesi tarafından organize edilen Aydınlanma Toplantıları kapsamında Adalet ve Demokrasi Haftası ile Uğur Mumcu’yu Anma programı için Tekirdağ’a gelen CHP eski milletvekili, eski Turizm ve Tanıtma Bakanı, gazeteci Orhan Birgit, CHP’nin sadece kıyı şeridinde başarılı olmasını eleştirerek, "Bunun ayıbını başka yerde değil, kendimizde aramalıyız ve arayacağız. Onun için; ayağa kalk Cumhuriyet Halk Partisi diye haykırmaktayız” dedi.
haberTürk Böbrek Vakfı Tekirdağ Şubesi 2017’nin İlk Yemeğinde Buluştu -TEKİRDAĞ HABERLERİ

SÜLEYMANPAŞA 24 Ocak 2017
Türk Böbrek vakfı Tekirdağ şubesi mütevelli heyeti başkan Ülkü Eşkinat ve yönetimi tarafından organize edilen 2017 yılının ilk yemeğinde üyeler ve hayırseverler ile buluştular.
haberTarihi Köprü İçin Kamulaştırma Tamam Şimdi Top Hayrabolu Belediyesinde ! -TEKİRDAĞ HABERLERİ

SÜLEYMANPAŞA 24 Ocak 2017
Şerif Baysalan: “Fehmi Altayoğlu'nun köprünün çıkarılmasına hala sıcak bakmadığı, Büyükşehir Belediyesinde bazı üst düzey yöneticilerininde 'Köprünün toprak altında daha iyi korunduğu' görüşünde olduğu ve bunda ısrar ettikleri görülüyor.”
haberProfili Yüksek Ülkeler Parlamenter Sistemle Yönetiliyor

SÜLEYMANPAŞA 23 Ocak 2017
Adalet Zemini Platformu Tekirdağ Temsilciliği, Marmara Üniversitesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Emre Bağce’nin katılımı ile Başkanlık ve Parlamanter sistemi konu alan bir panel gerçekleştirdi.
haberSessizce "Hayır" Dediler

SÜLEYMANPAŞA 17 Ocak 2017
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Tekirdağ İl Örgütü, AK Parti'nin rejim değişikliğini öngören anayasa teklifine karşı, CHP tarafından Türkiye genelinde düzenlenen "Ayağa Kalkıyoruz" eylemin ilkini Üç Kemaller Park’ında gerçekleştirdi.
haberAnayasa Kitapçığı İle Protesto Ettiler

SÜLEYMANPAŞA 17 Ocak 2017
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Milletvekilleri anayasa değişiklik teklifi görüşmelerinde 17. maddenin oylaması sırasında oy kupalarının yanına anayasa kitapçığı bırakarak, oylamada anayasayı ihlal eden AK Partili vekillere uyarıda bulundular.
süleymanpaşa haberleri
İl Müftülük görevine yeni atanan İsmail İpek, yeni gelişen yerleşim yerlerinde cami eksikliği olduğunu belirterek, “il müftüsü olarak ezan sesini duyamıyorum” dedi.
süleymanpaşa haberleri
6 Ocak Cuma gününden itibaren etkin şekilde devam eden kar yağışı ve olumsuz hava koşulları nedeniyle ilk ve orta dereceli okullar 11 Ocak Çarşamba günü tatil edildi.
süleymanpaşa haberleri
Tekirdağ Valiliği, olumsuz hava koşulları nedeniyle 10 Ocak Salı günü okulların tatil edildiğini bildirdi.
süleymanpaşa haberleri
Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi‘nin toplu açılış ve temel atma töreni için Tekirdağ‘a gelen Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, teröre, başkanlık sistemine ve gündeme dair açıklamalarda bulunarak, Tekirdağ‘dan Ankara‘ya seslendi.
süleymanpaşa haberleri
Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü (TESKİ)’nin abonelik uygulaması vatandaşı çileden çıkardı.
süleymanpaşa haberleri
Aden Koleji, 2017 yılı bursluluk sınavı başvuruları başladı. 4,5,6,7,8,9,10 ve 11. sınıflar öğrencilerin katılabileceği bursluluk sınavı 14 ve 15 Ocak 2017 tarihlerinde 2 seans olarak gerçekleşecek.
süleymanpaşa haberleri
Fırat Kalkanı Harekatı kapsamında Suriye’nin El Bab bölgesinde terör örgütü DEAŞ militanları ile Türk askerleri arasında yaşanan çatışmada şehit olan Tekirdağ’ın Çorlu İlçesinden Uzman Çavuş Akın Acar ve Kırklarelili Astsubay Göktan Özüpek son yolculuğuna uğurlandı.
süleymanpaşa haberleri
Fırat Kalkanı Operasyonları kapsamında Suriye El-Bab bölgesinde terör örgütü DEAŞ militanları ile Türk askerleri arasında yaşanan çatışmada 14 asker şehit oldu.
süleymanpaşa haberleri
Tekirdağ Türkiye’deki ipotekli konut satışlarındaki yüzde 2,7’lik payı ile 6. sırada yer aldı.
süleymanpaşa haberleri
“Toplam 732 dönüm alanın maden işletmeciliğine tahsis edilmesi önemli bir doğal kaynağın ve tarım alanının bölge halkımızın elinden alınması demektir”
süleymanpaşa haberleri
Mezbahalar dışında gerçekleşen kesimler harici il genelinde 548 büyükbaş kurban, 673 küçükbaş kurban kesildi.
süleymanpaşa haberleri
Damat adayı Uğur Selçuk hayatını kaybetti. Olayın faili 14 yaşındaki zanlı, polis ekiplerince yakalanarak gözaltına alındı.
süleymanpaşa haberleri
CHP Tekirdağ İl Başkanı Ökten: "Bazı kişilerin kişisel çıkarları ve rantları uğruna, çevremizden, sağlığımızdan, geleceğimizden vazgeçemeyiz. Biz bireysel değil, toplumsal düşünüyoruz”
süleymanpaşa haberleri
“Bugün bu termik santrale ses çıkartmayan herkes bu belanın sorumlusu olacaktır”
süleymanpaşa haberleri
Trakya Platformu Tekirdağ Yürütme Kurulu Üyesi Cemal Polat: "Bilimsel hiçbir gerekçesi olmayan, tamamen yağma ve talan politikalarının bir gereği olarak yapılacak plan değişiklerinin gerçekleşmesi durumunda Trakya yaşanamaz bir yer haline gelecektir.”
süleymanpaşa haberleri
TMMOB Tekirdağ Şube Başkanı Polat, bölgedeki sağlığı yok edecek, büyük çevre kirliliği yaratacak termik santral yatırımının, son derece gereksiz ve hukuk dışı olduğunu belirterek, esas amacın, Trakya’nın doğasının, topraklarının enerji şirketlerinin sermaye hareketlerine açılması olduğunu söyledi.
süleymanpaşa haberleri
Tekirdağ’ın Çerkezköy ilçesinde PKK’ya yönelik operasyon düzenlendi.Operasyonda 10 kişi gözaltına alındı.
süleymanpaşa haberleri
"EÜAŞ Çerkezköy Termik Santrali"nin yapılması planlanan alan, Trakya Alt Bölgesi Ergene Havzası Çevre Düzeni Planı Değişikliği ile "Enerji Üretim Alanı" olarak düzenlendi. Büyükşehir Belediyesi ise karara itiraz edeceğini bildirdi.
Tekirdağ İlçelerinden Haberler
süleymanpaşa haberleri
RAKIM grubunun üyeleri Gökhan Başsoy, Hüseyin Sert ve Sertaç Gökçe ile bir araya geldik ve Tekirdağ’daki müzik piyasası, kişisel planları, duyguları, Tekirdağ’daki yerel müzisyenlerin durumu, albüm çalışmaları hakkında bilgi alarak, yaptıkları müzik kadar içten bir sohbet gerçekleştirdik.
süleymanpaşa haberleri
Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Tekirdağ İl Başkanlığı ve Tekirdağ Ülkü Ocakları, İstanbul ve Kayseri’de meydana gelen terör saldırıları nedeniyle “Şehide Saygı Teröre Lanet” yürüyüşü düzenledi.
süleymanpaşa haberleri
Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Danışmanı Prof. Dr. Halim Ceylan: “Hükümet caddesindeki trafik yoğunluğunun tamamen kalkması beklenmemeli. Her şekilde orada bir yoğunluk olacak. Biz bunu en az seviyeye indirmeye çalışıyoruz”
süleymanpaşa haberleri
Büyükşehir Belediyesi daire başkanlarının, birimleriyle ilgili bir konuya yönelik açıklama yapmayarak, Başkan Albayrak’a yönlendirmesi şaşkınlık yaratıyor.
süleymanpaşa haberleri
Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak: "Daha erken, radikal kararlar ile bir takım dönüşümlere adım atabilirdik"
süleymanpaşa haberleri
Tekirdağ Su ve Kanalizasyon İdaresinin (TESKİ) yeni Araç Bakım ve Onarım tesisi açılışı gerçekleştirildi.
süleymanpaşa haberleri
Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Dairesi Başkanlığı tarafından halkın da katılım sağlayacağı "Toplu Ulaşım Sistemi (TETUS) ve Trafik Sirkülasyon Projesi ile Geleceğe Yönelik Hedefler" konulu toplantı düzenlenecek.
süleymanpaşa haberleri
Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanlığı Şehitler İçin Mevlid-i Şerif Okutacak
süleymanpaşa haberleri
TBMM Genel Kurulu’nda Ekonomi Bakanlığı Bütçesi üzerinde konuşan Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Tekirdağ Milletvekili Faik Öztrak, 14 yıllık AKP iktidarının sonunda Türkiye’nin tarihinin en ciddi yönetim kriziyle karşı karşıya kaldığını ifade etti. Dini siyasette kullanma geleneğinden gelen kadroların kurduğu koalisyonun, 14 yıldır ülkeyi yönettiğini ifade eden Öztrak, Hükümetin yanlış politikaları nedeniyle ortaya çıkan her sorunda “kandırıldık” demesini eleştirdi.
süleymanpaşa haberleri
Yaşayan Anadolu Günleri Festivali ile Süleymanpaşalılar, Anadolu’nun eşsiz lezzetlerini tadıyor.
süleymanpaşa haberleri
Tekirdağ teröre karşı tek yürek oldu
süleymanpaşa haberleri
Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen: “Eğer bir üniversite lokomotiflik yapmazsa o şehirler yeteri hızda gelişemezler”
süleymanpaşa haberleri
Tekirdağ‘da toplam motorlu kara taşıtı sayısı 246 bin 592
süleymanpaşa haberleri
“Termik santrale karşı çıkanlar medyada suç işliyormuş gibi yansıtılıyor. Termik santraller, sadece bugünü değil geleceği de kirletir”
süleymanpaşa haberleri
“Tekirdağ insanında bir Avrupalı havası var.Toplumsal huzura önem veren bir toplum.”
süleymanpaşa haberleri
“Sosyal paylaşım sitelerini eviniz gibi düşünürseniz. Evinizin kapsını ardına kadar açık bırakıyorsunuz”
süleymanpaşa haberleri
Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, 3 Ocak ve 1 Temmuz 2017 tarihlerinin Tekirdağ için tarihi gün olduğunu söyledi.
süleymanpaşa haberleri
Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Albayrak: "İlçe belediye başkanlarımızla birlikte 11 ilçede başarılı hizmetler yapmaya devam edeceğiz"
süleymanpaşa haberleri
Çalışmalarda 30 personel, 5 adet sepetli araç ve 3 adet pikap kullanıldı.
süleymanpaşa haberleri
GSM operatörüne ait bir firmanın fiber optik kablo altyapı çalışmaları sırasında içme suyu şebeke hattına zarar verildi.
Video Galeri
Prefabrik & Çelik Evlerde Ekonomik Sağlam Çözümler Adalı İnşaat
facebooktwitterrsssanalbasin.com üyesidir
online alışveris

59.COM.TR ve alt sayfalarında gezdiğinizde kullanım şartlarını kabul etmiş sayılırsınız. Sitede yer alan her türlü yazılı ve görsel materyalin kaynak belirtmeden izinsiz kopyalanması ve kullanılması 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasası'na göre suçtur. Her Hakkı Saklıdır. © 2015