Tekirdağ Haberleri Son Dakika Güncel Tekirdağ Haberleri En Son Dakika Tekirdağ Güncel Haberlerinin Adresi 59 haber tekirdağ haber merkezi

Tekpara GPR RADAR El Yapımı Alan Tarama Dedektörleri - Metal Dedektörü - Altın Arama Çubukları Fiyatları - Rezistivite Cihazı Modelleri Dedektör Dünyası
haberULAŞ YURDAKUL CHP ŞARKÖY İLÇE KONGRESİNDE DİVAN BAŞKANLIĞI YAPTI

MALKARA 12 Aralık 2017
Kongreye; CHP Tekirdağ Milletvekili Emre Köprülü, Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, CHP Tekirdağ İl Başkanı Recep Ökten, Şarköy Belediye Başkanı Süleyman Altınok, CHP Malkara İlçe Başkanı Hülya Ertan, CHP İlçe Başkanları, Malkara Belediyesi Meclis Üyeleri Cem Özkan, Hüseyin Vasfi Güner ve çok sayıda partili katıldı.
haberDEHŞET VEREN BENZERLİK

MURATLI 12 Aralık 2017
haberMALKARA BELEDİYESİ BİREYSEL EMEKLİLİK SÖZLEŞMESİ İMZALANDI

MALKARA 12 Aralık 2017
Bireysel Emeklilik Sistemi (BES) sözleşme töreninde; Vakıfbank Malkara Şube Müdürü Nihat Barış, Vakıf Emeklilik Trakya Satış Yetkilisi Kamile Çolak, Malkara Belediyesi İnsan Kaynakları Müdürü Ünal Akkaya ve İnsan Kaynakları Şefi Ercan Fırtına yer aldı.
haberAVRASYA SİRKİ GÖSTERİLERİNİ SUNDU

SÜLEYMANPAŞA 11 Aralık 2017
Tüm dünya bir gün Türk Tohumu kullanacak
haber“MEB ARTIK YÖNETİLEMEZ DURUMDA”

SÜLEYMANPAŞA 11 Aralık 2017
haberÖDÜLLERİ VERİLDİ

SÜLEYMANPAŞA 11 Aralık 2017
haber‘SEN İSTERSEN OLUR’

SÜLEYMANPAŞA 11 Aralık 2017
haber"HER BELEDİYE BAŞKANI CESARET EDEMEZ"

SÜLEYMANPAŞA 11 Aralık 2017
Tekirdağ İlçelerinden Haberler
süleymanpaşa haberleri
Kapaklı Belediye Başkanı İrfan Mandalı’nın başkanlık ettiği Aralık ayı olağan meclis toplantısı, 4 Aralık 2017 Pazartesi günü saat 14:00’da Kapaklı Belediye Meclis Salonu’nda gerçekleştirildi. Aralık ayı olağan meclis toplantısına Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak’da katıldı.
süleymanpaşa haberleri
Kapaklı Belediyesi Psikoloğu Ceren Sayın, bağımlılığın ne olduğunu ve nasıl mücadele edileceğini anlattı. Sayın, “Bağımlılıkla, madde bağımlılığı aynı şeyler. Sadece bağımlılıkta her şeye bağımlı olabiliyorsunuz, madde bağımlılığında bir maddeye bağımlı oluyorsunuz. Bağımlılık kendinin isteği dışında o maddeye muhtaç olmak, istemek, arzulamak, kendine engel olamamak. Madde bağımlılığında birçok madde var. Şuan burada da çok sık duyumunuz ve en yaygın olanı bonzai ismi verilen madde. Yaygın olmasıyla birlikte o kadar çok türedi ki bir sürü çeşidi var. Baktığınız da “Bu bonzai mi ?” sorusunu soruyorsunuz, çeşitlerinden dolayı bilinemiyor. Tabi bunun devamında birçok madde çeşidi var. Bunların yanında alkol ve sigara bağımlılığı da var. Tabi buna ne zaman madde bağımlısı ya da alkol bağımlısı diyoruz? Günlük ihtiyaçlarını karşılayamadığında, bağımlısı olduğu madde olmadan bir şey yapamadığında bağımlılık oluşuyor.”dedi.
süleymanpaşa haberleri
İlçemizdeki Türk Böbrek Vakfı Kadriye ve Kenan Tunalı Kapaklı Diyaliz Merkezi, faydalı ekonomik ömürlerini doldurmak üzere olan 5 hemodiyaliz cihazının yenilenmesi için kampanya başlattı.
süleymanpaşa haberleri
Malkara Belediye Başkan Vekili Ali İhsan Uslu, 7 Aralık 2017 Perşembe günü saat 15.00‘de Evrenbey Mahallesinde Bakırhan Madenciliğin açılış törenine katıldı.
facebooktwitterrsssanalbasin.com üyesidir
online alışveris

59.COM.TR ve alt sayfalarında gezdiğinizde kullanım şartlarını kabul etmiş sayılırsınız. Sitede yer alan her türlü yazılı ve görsel materyalin kaynak belirtmeden izinsiz kopyalanması ve kullanılması 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasası'na göre suçtur. Her Hakkı Saklıdır. © 2015