Tekirdağ Haberleri Son Dakika Güncel Tekirdağ Haberleri En Son Dakika Tekirdağ Güncel Haberlerinin Adresi 59 haber tekirdağ haber merkezi

29.90tl limitsiz internet
haberAk Partili Yel, Yerel Yönetimi Eleştirdi Yalan Siyasetle İşin Kolaycılığına Kaçıyorlar

SÜLEYMANPAŞA 20 Mart 2017
AK Parti Tekirdağ Milletvekili Mustafa Yel, 11 ilçe belediyesi ile beraber Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi’nin Cumhuriyet Halk Partisi’nde olmasından dolayı, yapılan çalışmaların AK Parti tarafından engellendiğine ilişkin iddialara karşılık verdi. Yel, “Yalan siyasetle işin kolaycılığına kaçıyorlar” diyerek, yerel yönetimin ciddi bir proje ile gelmediğini söyledi. Ayrıca Büyükşehir Belediyesi yeni hizmet binasının tamamlanmadan, kira karşılığı başka bir binaya taşınmasını eleştiren Milletvekili Yel, “Şeffaf belediyecilikse açıklanması gerekiyor. Büyükşehir Belediye binası için yeni kiralanan yere, ne kadar kira ödeniyor. Yeni bina yapılmadan neden çıktılar? Bu kadar parayı çöpe atmanın mantığı var mıydı?” sözlerini kaydetti.
haberBakan Piyasayı Sordu Esnaf Dert Yandı

SÜLEYMANPAŞA 20 Mart 2017
16 Nisan'da yapılacak anayasa değişikliğine yönelik referandum çalışmaları ve yapılması planlanan yatırımlarla ilgili Tekirdağ'a gelen Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Faruk Özlü, esnafı ziyaret ederek, piyasaların durumunu sordu. Esnaf, piyasaların kötü olduğunu, zor durumda olduklarını dile getirerek, yeni düzenlemeler yapılmasını talep etti.
haberTekirdağ Kırazı Yok Mu Oluyor?

SÜLEYMANPAŞA 20 Mart 2017
Kiraz Yetiştiricileri Birliği Başkanı Sami Durak: “Kiraz Yerini Koruyamamış Ve Dibe Vurmuştur.”
haberYol çalışmaları 2017 Yılında Bitecek

SÜLEYMANPAŞA 18 Mart 2017
Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi Başkanı Kadir Albayrak, Kanalizasyon ve Yağmur Suyu İnşaatları, yol yapım çalışmalarının söz verildiği gibi 2017 yılında biteceğini belirterek, yapılan çalışmalarla ilgili bilgi verdi.
haberZAFER‘İN 102. YILI KUTLANDI

SÜLEYMANPAŞA 18 Mart 2017
Süleymanpaşa Belediyesi tarafından, 18 Mart Çanakkale Deniz Zaferi’nin 102. Yıldönümü anısına vatandaşlara buğday çorbası, hoşaf ve bayat emekten oluşan kumanyalar dağıtıldı.
haberFaruk Özlü: küçük KOBİ‘lere kredi vermeyi düşündük

SÜLEYMANPAŞA 18 Mart 2017
Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanı Faruk Özlü, sanayi alanında yapılacak yatırımlarla ilgili toplantılar yapmak ve çeşitli ziyaretlerde bulunmak amacıyla Tekirdağ’a geldi.
Prefabrik & Çelik Evlerde Ekonomik Sağlam Çözümler Adalı İnşaat
haberÇanakkale Şehitleri, Çanakkale Zaferi‘nin 102. Yılında Törenle Anıldı- TEKİRDAĞ HABERLERİ

SÜLEYMANPAŞA 18 Mart 2017
Çanakkale Şehitleri, 18 Mart Çanakkale Zaferi'nin 102'üncü yıl dönümünde, Tekirdağ'da düzenlenen törenle anıldı.
haberBAŞKAN EŞİ İLE MUHTAR EŞLERİ BULUŞTU - TEKİRDAĞ HABERLERİ

SÜLEYMANPAŞA 17 Mart 2017
Süleymanpaşa Belediye Başkanı Ekrem Eşkinat’ın eşi Belgin Eşkinat, Süleymanpaşa Belediye Başkan Yardımcısı Gülferah Güral ile birlikte muhtar eşleriyle bir araya geldi.
haberKÖPRÜLÜ: “BİRLİĞİMİZİN TEMELİ ÇANAKKALE RUHUDUR” - TEKİRDAĞ HABERLERİ

SÜLEYMANPAŞA 17 Mart 2017
CHP Tekirdağ Milletvekili ve TBMM Başkanlık Divan Üyesi Emre Köprülü, 18 Mart Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale Deniz Zaferinin 102. yıl dönümünü kutlayarak, “Çanakkale ruhu, aydınlığa giden yolumuzun, yarınlarımızın ışığıdır. Bu ruhu her zaman yaşatmalı gücümüzü, birliğimizi ve beraberliğimizi sürekli tutmalıyız” dedi.
haberAvantajları, Kırsal Turizm Aracılığıyla Ekonomik Faydaya Dönüştürmeyi Planlıyoruz

ŞARKÖY 17 Mart 2017
Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi Tarımsal Hizmetler Daire Başkanlığı tarafından Malkara, Şarköy ve Saray İlçelerinin 10 mahallesinde yürütülmekte olan Kırsal Turizm projesi kapsamında verilen eğitimlerle ilgili değerlendirme toplantısı düzenlenerek, eğitim alanlara sertifika verildi.
haberÇalışmalar Son Hız Devam Ediyor

ÇERKEZKÖY 17 Mart 2017
Çerkezköy Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü tarafından ilçenin muhtelif noktalarında kaldırım yapım ve onarım çalışmalarının sürdüğünü belirten Çerkezköy Belediye Başkanı Vahap Akay, Gazi Osman Paşa Mahallesi Artan Sokak ve Cumhuriyet Mahallesi Çağlayan Sokak’ta kaldırım yapım çalışmalarının tamamlandığını kaydetti.
haberTürk Siyasetinin Önemli İsmi Tekirdağ‘a Geldi

SÜLEYMANPAŞA 16 Mart 2017
Eski Başbakan Yardımcısı, Dışişleri Bakanı ve Ankara Büyükşehir Belediyesi eski Başkanı Murat Karayalçın, bir dizi ziyaret için Tekirdağ’a geldi.
süleymanpaşa haberleri
Tekirdağ Büyükşehir belediyesi tarafından Malkara ilçesi Çavuşköy mevkisinde yapılması planlanan 31 milyon 671 bin ihale bedeli olan et kombinasının sözleşmesi imzalandı. Sözleşme, Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak ile ihaleyi alan firma FFK Mühendislik yetkilileri tarafından imzalandı.
süleymanpaşa haberleri
Süleymanpaşa Belediye Başkanı Ekrem Eşkinat, altyapısı tamamlanan şehrin sürekli olarak kazıldığını ve üst yapısının tamamlanmadığını bu nedenle vatandaşların ciddi şekilde şikayetçi olduğunu belirterek, Mayıs ayı itibarı ile kolay kolay yer altı çalışmasına izin vermeyeceğini söyledi. Daha fazla beklemeye tahammülünün olmadığını ifade eden Eşkinat, “Önümüzdeki Nisan ayının sonundan itibaren kimseye müdanam yok. Bunun hangi kamu kurumu olduğunun da hiçbir önemi yok. Toleransın bir sınırı vardır. O tolerans benim tarafımdan sonuna kadar kullanılmıştır” dedi.
süleymanpaşa haberleri
Tekirdağ İl Müftülüğü Aile ve Dini Rehberlik Bürosu tarafından, 8 Mart Dünya kadınlar Günü dolayısıyla "Bilgi ve Değerler Bağlamında Kadın" isimli program düzenlendi tertip edilen program düzenlendi.
süleymanpaşa haberleri
Tekirdağ Büyükşehir Belediye Hizmet Binası bütçesi ile ilgili açıklama yapan Saadet Partisi Mahalli İdareler Başkanı Enes Kiremitçi, “Büyükşehir para saçıyor. Aynı dönem Büyükşehir olan ve daha az bütçeli belediyeler hizmet noktasında Tekirdağ’ımızı en az 10 kat geçmiştir. Şimdi Hizmette zorlanan Belediyemiz, kendisine saray yapmaktadır” dedi.
süleymanpaşa haberleri
Süleymanpaşa Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü, köyden mahalleye dönüşen merkeze uzak mahallelerde çalışmalarını arttırdı.
süleymanpaşa haberleri
Maliye Bakanı Naci Ağbal ile birlikte Trakya Bölgesi Oda ve Borsalar Müşterek Toplantısı’na katılan TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu, bölgenin hızlı tren, havaalanı ve OSB’nin genişletilmesi noktasındaki taleplerini hatırlatırken,“Trakya, bütün yatırımların hakkını veriyor” dedi. Bakan Ağbal da bu taleplerin hayata geçirilmesi için elinden gelen tüm desteği vereceğini söyledi.
süleymanpaşa haberleri
Fırat Kalkanı Harekatı kapsamında Suriye’nin El Bab bölgesinde terör örgütü DEAŞ militanları ile Türk askerleri arasında yaşanan çatışmada şehit olan Tekirdağ’ın Çorlu İlçesinden Uzman Çavuş Akın Acar ve Kırklarelili Astsubay Göktan Özüpek son yolculuğuna uğurlandı.
süleymanpaşa haberleri
Fırat Kalkanı Operasyonları kapsamında Suriye El-Bab bölgesinde terör örgütü DEAŞ militanları ile Türk askerleri arasında yaşanan çatışmada 14 asker şehit oldu.
süleymanpaşa haberleri
Tekirdağ Türkiye’deki ipotekli konut satışlarındaki yüzde 2,7’lik payı ile 6. sırada yer aldı.
süleymanpaşa haberleri
“Toplam 732 dönüm alanın maden işletmeciliğine tahsis edilmesi önemli bir doğal kaynağın ve tarım alanının bölge halkımızın elinden alınması demektir”
süleymanpaşa haberleri
Mezbahalar dışında gerçekleşen kesimler harici il genelinde 548 büyükbaş kurban, 673 küçükbaş kurban kesildi.
süleymanpaşa haberleri
Damat adayı Uğur Selçuk hayatını kaybetti. Olayın faili 14 yaşındaki zanlı, polis ekiplerince yakalanarak gözaltına alındı.
süleymanpaşa haberleri
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Tekirdağ Milletvekili Candan Yüceer, Çerkezköy’de üniversite öğrencisi iki gencin CHP Kadın Kolları tarafından dağıtılan “Hayır” broşüründen aldığı için yaklaşık yirmi kişi tarafından darp edildiğini bildirdi.
süleymanpaşa haberleri
Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Albayrak, Çerkezköy İlçesine yapılması planlanan Termik Santral için bazı taşınmazların acele kamulaştırılması kararının endişe verici olduğunu ifade ederek, daha önce yapılan planlarda “çevre kirleticiliği yüksek olan ve çevresel tahribe neden olan tesis” olarak kabul edilen ve yapımı yasak olan kömüre dayalı termik santrallerin yapılma kararının yeniden gözden geçirilmesi gerektiğini söyledi.
süleymanpaşa haberleri
Silivri-Çerkezköy arasında kurulması planlanan termik santral için bazı taşınmazların acele kamulaştırılmasına ilişkin karar Resmi Gazete’de yayımlandı.
süleymanpaşa haberleri
CHP Tekirdağ İl Başkanı Ökten: "Bazı kişilerin kişisel çıkarları ve rantları uğruna, çevremizden, sağlığımızdan, geleceğimizden vazgeçemeyiz. Biz bireysel değil, toplumsal düşünüyoruz”
süleymanpaşa haberleri
“Bugün bu termik santrale ses çıkartmayan herkes bu belanın sorumlusu olacaktır”
süleymanpaşa haberleri
Trakya Platformu Tekirdağ Yürütme Kurulu Üyesi Cemal Polat: "Bilimsel hiçbir gerekçesi olmayan, tamamen yağma ve talan politikalarının bir gereği olarak yapılacak plan değişiklerinin gerçekleşmesi durumunda Trakya yaşanamaz bir yer haline gelecektir.”
Tekirdağ İlçelerinden Haberler
süleymanpaşa haberleri
Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak: “Tekirdağ‘da tarım ve hayvancılığın ne kadar önemli bir yeri olduğu aşikar. Biz Büyükşehir Belediyesi olarak vatandaşlarımıza gereken her türlü alanda destek olmaya özen gösteriyoruz.”
süleymanpaşa haberleri
Türkiye Ziraat Odaları Birliği (TZOB) Genel Başkanı Şemsi Bayraktar, tarımda kullanılan en önemli iş makinası olan traktörün illere göre verilerini açıklayarak, traktör sayılarını ve yıllık, aylık değişim adetlerini bildirdi.
süleymanpaşa haberleri
Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak Yelken Kulübü Restaurantında gerçekleştirilen Tıp haftası açılış kokteyline katıldı.
süleymanpaşa haberleri
Tekirdağ Halk Sağlığı Müdürlüğü, göz içindeki sıvı basıncının çoğunlukla yükselmesi nedeniyle göz sinirinin zarar görmesi olarak tanımlanan glokomun körlükle sonlanabilecek ilerleyici ve sinsi bir hastalık olduğunu belirterek, tedavi ve doktor kontrollerinin aksatılmaması konusunda uyarılarda bulundu.
süleymanpaşa haberleri
Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkan adayı olan ve partiden ihraç edilen Meral Akşener, anayasa değişikliğine ilişkin referandum çalışmaları kapsamında Tekirdağ’a gelecek.
süleymanpaşa haberleri
Tekirdağ Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürlüğü, Marmara Ereğlisi, Süleymanpaşa, Şarköy İlçe Müdürlüklerinde, balıkçı gemilerinin ve balıkçıların su ürünleri ruhsat tezkerelerini vize ve işlemlerinin nasıl yapılacağı hakkında bilgilendirme toplantısı düzenledi.
süleymanpaşa haberleri
9 Fakülte, 11 Meslek Yüksek Okulu, 3 Enstitüsü, Araştırma ve Geliştirme Merkezleri ile birlikte 2006 yılında bu yana büyük başarılar gösteren Namık Kemal Üniversitesi (NKÜ)’de Diş Hekimliği Fakültesi kuruldu.
süleymanpaşa haberleri
Maliye Bakanı Naci Ağbal, Tekirdağ Ticaret Borsasında iş adamları ve STK temsilcileri ile bir araya geldi.
süleymanpaşa haberleri
Çanakkale Savaşında, Mustafa Kemal Atatürk’ün Tekirdağ’a gelerek kurduğu 57. Alay’ı temsil eden yürüyüş komitesi, törenle Çanakkale’ye uğurlandı.
süleymanpaşa haberleri
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Süleymanpaşa İlçe Başkanı İlker Yağcıoğlu, CHP Parti binasında neden “Hayır” diyeceklerini basın açıklaması yaparak açıkladı.
süleymanpaşa haberleri
Abiye ve klasik giyim alanında 30 yıldır yurtdışı piyasasında yer alan ve birçok ünlü ismin tercih ettiği Fervente markası, Türkiye pazarına Tekirdağ’da bulunan Ada Fashion Butikle girerek, ürünlerini satışa sunuyor.
süleymanpaşa haberleri
Bir takım ziyaretlerde bulunmak için Tekirdağ’a gelen Maliye Bakanı Naci Ağbal, Tekirdağ’daki yerel yönetimleri ve şehirciliği eleştirerek, “Belediye çalışmıyor mu? Tekirdağ’a yakışmayan bir şehircilik gördüm” dedi. Tekirdağ’da yapılan çalışmalarla ilgili Bakan Ağbal’ı bilgilendiren AK Parti Milletvekili Mustafa Yel ve İl Başkanı Cüneyt Yüksel ise Tekirdağ Organize Sanayi Bölgesi (TORSAB) konusunda çarpıcı iddialarda bulundu.
süleymanpaşa haberleri
Süleymanpaşa Belediyesi tarafından 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü nedeniyle düzenlenen birlik ve beraberlik yemeğinde unutulmaz bir gece yaşandı.
süleymanpaşa haberleri
Bilal Erdoğan açılışta yaptığı konuşmada, "Tekirdağ‘da gerçekten güzel bir merkezi lokasyonda Türkiye Gençlik Vakfımızın temsilciliğine bir mekan kazandırmış bulunuyoruz. Buradaki arkadaşlarımızı, tebrik ediyorum. Destek veren bütün kurum, kuruluşlara, hayırseverlere çok teşekkür ediyorum" dedi.
süleymanpaşa haberleri
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 762 milyon liralık tesisin ve hizmetin toplu açılış töreni için Tekirdağ’a geldi. Tekirdağ’daki yatırımlar ve anayasa değişikliğine ilişkin referandum ile ilgili açıklamalarda bulunan Erdoğan, “Bütün bu eserler Tekirdağlı kardeşlerime hayırlı olsun. Şu anda en önemli adım Tekirdağ Şehir Hastanesi. Bunu yapacak olan firma artık belli oldu. Şimdi inşaatı başlayıp bir an önce dev şehir hastanemize Tekirdağımız da kavuşmuş olacak. Biz iş üretiyoruz, birileri laf üretiyor” dedi.
süleymanpaşa haberleri
Tekirdağ evlilikte 23. boşanmada 18. sırada yer aldı.
süleymanpaşa haberleri
Marmara Ereğlisi Belediye Başkan Yardımcısı Fehmi Duman, İller Bankasının nüfus başına göre verdiği paranın, yaz sezonunda nüfusun arttığı bölgelerde payın arttırılmasına yönelik yasa teklifi verilmesi konusunda milletvekillerine çağrıda bulundu.
süleymanpaşa haberleri
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, bazı tesis ve yatırımların toplu açılışını gerçekleştirmek üzere Tekirdağ’a geliyor
süleymanpaşa haberleri
Metin Feyzioğlu, yapılmak istenen anayasa değişikliğinin ekonomik istikrarı yok etmeye yönelik olduğunu vurgulayarak, “Bu Anayasa değişikliği Meclisi demir yumrukla ezmektedir. Hakim ve savcıları devlet başkanına bağlamaktadır. Türkiye Cumhuriyetini bir şahıs devletine dönüştürmektedir” dedi.
süleymanpaşa haberleri
Süleymanpaşa Belediyesi tarafından geçtiğimiz yıl ilk ve orta okul öğrencileri için başlatılan, Kod, Robot ve 3D yazıcı atölyeleri eğitimlerine Arduino eğitimi de eklendi.
Video Galeri
Tekpara GPR RADAR El Yapımı Alan Tarama Dedektörleri - Metal Dedektörü - Altın Arama Çubukları Fiyatları - Rezistivite Cihazı Modelleri Dedektör Dünyası
facebooktwitterrsssanalbasin.com üyesidir
online alışveris

59.COM.TR ve alt sayfalarında gezdiğinizde kullanım şartlarını kabul etmiş sayılırsınız. Sitede yer alan her türlü yazılı ve görsel materyalin kaynak belirtmeden izinsiz kopyalanması ve kullanılması 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasası'na göre suçtur. Her Hakkı Saklıdır. © 2015