Tekirdağ Haberleri Son Dakika Güncel Tekirdağ Haberleri En Son Dakika Tekirdağ Güncel Haberlerinin Adresi 59 haber tekirdağ haber merkezi

Size Özel Yeni Model Otantik - Özel Tasarım Takılar ve Aksesuarlar, kolye küpe bileklik modelleri en uygun takı fiyatları
haberDEPREM İNSAN PSİKOLOJİSİNDE KALICI İZLER BIRAKABİLİR

SÜLEYMANPAŞA 18 Ağustos 2017
Uzmanlar depremin yarattığı etkilerin kişilerin psikolojisini olumsuz etkileyerek aşırı düzeyde her şeyi kontrol altına alma duygusunu oluşturduğunu ve bu durumun kişiler üzerinde hayatı yaşanmaz bir hale getirebildiğini söylüyor. Psikiyatri Uzmanı Dr. Orhan Karaca, 17 Ağustos Depremi’nin yıl dönümünde önemli açıklamalarda bulundu.
haberKurbanlık satış yerleri 21 Ağustos Pazartesi günü üreticilere dağıtılacak

SÜLEYMANPAŞA 18 Ağustos 2017
Kurbanlık satış yerleri 21 Ağustos Pazartesi günü üreticilere dağıtılacak
haberBALKAN LEZZETLERİ TEKİRDAĞ’DA BULUŞACAK

SÜLEYMANPAŞA 18 Ağustos 2017
Tekirdağ’da 13 Balkan ülkesinin katılımı ile ilk kez ‘Balkan Gastronomi Festivali’ düzenlenecek.
haberAfad‘dan Afet Bilinci Eğitimi

SÜLEYMANPAŞA 18 Ağustos 2017
Tekirdağ İl Afet ve Acil Durum Müdürlüğü, eğitim alışmalarını aralıksız sürdürüyor.
Prefabrik & Çelik Evlerde Ekonomik Sağlam Çözümler Adalı İnşaat
haberSosyal Etkinlik Projesi çalışmaları

SÜLEYMANPAŞA 18 Ağustos 2017
Tekirdağ İl Milli Eğitim Müdürü Ersan Ulusan, Kamil Korkmaz Zafer Ortaokulunda düzenlenen Sosyal Etkinlik Projesi kapsamında düzenlenen etkinlikleri yerinde inceleyerek yapılan çalışmalar hakkında bilgi aldı.
haberOkula Hazırlık Testi Yapıldı

SÜLEYMANPAŞA 18 Ağustos 2017
Süleymanpaşa Belediyesi Çocuk Kulübü, okula başlama yaşına gelen üyelerine yönelik okul olgunluğu testi gerçekleştirdi. Testte çocukların bilişsel yetenekleri, algılama becerileri ve öğrendiklerini uygulama yetileri değerlendirildi.
haberİşitme Engellilere Yönelik Umre ödüllü Dini Bilgiler Yarışması

SÜLEYMANPAŞA 18 Ağustos 2017
Diyanet İşleri Başkanlığı tarafından 2017 yılında Türkiye genelinde ilk kez “İşitme Engellilere Yönelik Umre Ödüllü Dini Bilgiler Yarışması” düzenlendi.
haberTüm Tedbirler Alındı

ÇORLU 18 Ağustos 2017
Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi, 17 Ağustos 1999 Depremi'nin 18. yılı dolayısıyla "Deprem ve Afetlere Hazırlık" konulu panel düzenledi.
haberSıcaktan Bunalan Vatandaşlar Sahilleri Doldurdu

SÜLEYMANPAŞA 17 Ağustos 2017
Tekirdağ'da sıcaktan bunalan vatandaşlar ve turistler, sahilleri doldurdu.
haberCUMA VE CUMARTESİ GECELERİ AÇIK HAVADA SİNEMA KEYFİ

SÜLEYMANPAŞA 17 Ağustos 2017
Tekirdağ Süleymanpaşa Belediyesi tarafından bu yıl 3. kez gerçekleştirilen Açık Hava Sinema Günleri’nde bu haftanın konuğu Hükümet Kadın ve Eyvah Eyvah 2 filmleri olacak.
süleymanpaşa haberleri
Tekirdağ Süleymanpaşa Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri Barbaros Mahallesi’nde yolun iki kenarında oluşan aşırı tozlanmaya müdahale ederek tozu, toprağı ve mıcır artıklarını ortadan kaldırdı.
süleymanpaşa haberleri
Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, ilçe çalışmaları kapsamında Çorlu İlçesini ziyaret etti.
süleymanpaşa haberleri
Emel Okandan başkanlığında yenilenen Gelibolu Tarih Koruma ve Çevre Derneği yönetimi Gelibolu Belediye Başkanı Mustafa Özacar’ı ziyaret etti.
süleymanpaşa haberleri
Haftasonu Kumbağ ve Karadeniz mahallelerinde elektrik kesintisi gerçekleşecek
süleymanpaşa haberleri
Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, 86 yıllık tarihi boyunca ismi Tekirdağ ile özdeşleşen, uluslararası bir marka haline gelen, işçiler ve üzüm yetiştiricilerine istihdam sağlayan Tekirdağ İçki Fabrikasının Manisa’ya taşınmasının büyük bir kayıp olduğunu söyledi.
süleymanpaşa haberleri
Tekirdağ Su ve Kanalizasyon İdaresi (TESKİ) Genel Müdürlü’ğünü ziyaret eden İstanbul Aydın Üniversitesi Kamu Hukuku Bölüm Başkanı Prof. Dr. Eyyup Günay İşbir, Tekirdağ’ın diğer büyükşehirlere göre yüksek oranda yatırımlara sahip olduğunu belirterek, özellikle altyapı projelerinde çok önemli mesafeler aldığını ve bu yatırımların Tekirdağ’ı uzun yıllar rahat ettireceğini söyledi.
süleymanpaşa haberleri
Orion Alışveriş Merkezi, “Her Şey Çocuklarımız İçin” sloganıyla hayata geçirdiği sosyal sorumluluk kampanyasıyla tüm yardımseverleri, maddi durumu elvermeyen küçük öğrencilerin okul ihtiyaçlarını karşılamaya çağırıyor.
süleymanpaşa haberleri
Çorlu Belediye Başkanı Ünal Baysan, Çorlu‘da hizmet veren yaygın ve yerel basın mensuplarıyla bir araya geldi.
süleymanpaşa haberleri
Ergene Havzası Koruma Eylem Planı kapsamında hayata geçirilen Ergene Derin Deniz Deşarj Projesi kapsamında kullanılacak olan Türkiye’nin ilk yerli ve milli tünel açma makinesi "Anadolu", Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu‘nun da katılım sağladığı törenle devreye alındı.
süleymanpaşa haberleri
Çorlu Belediyesi 8. Uluslararası Kültür ve Sanat Festivali bu yıl dopdolu bir programla Çorlu halkıyla buluşacak. 21-26 Ağustos 2017 tarihleri arasında gerçekleştirilecek olan Çorlu Belediyesi 8. Uluslararası Kültür ve Sanat Festivali’nde bu yıl ünlü sanatçıların sahne alacağı konserlerin yanı sıra heykel ve geleneksel el sanatları atölyeleri, yurt içi ve yurt dışından gelen dans topluluklarının gösterileri, fotoğraf sergisi, tenis ve yüzme turnuvaları, yoga etkinlikleri, zumba etkinliği, olta balıkçılığı turnuvası ve off-road yarışları düzenlenecek.
süleymanpaşa haberleri
Cansuyu Derneği Çorlu ilçe Başkanı Murat Vakitçi 2017 Kurban Organizasyonuyla yüz binlerce mazlum ve mağdurun yüzünü güldürmek için yola çıkacaklarını söyledi.
süleymanpaşa haberleri
Çerkezköy Belediyesi tarafından düzenlenen Toplu Nikah ve Sünnet Şölenine ünlü şovmen Sefa Doğanay da Stand Up gösterisi renk katacak
süleymanpaşa haberleri
Gümrük ve Ticaret Bakanlığı, Tekirdağ Sanayi Odası’nın kuruluşunun onayladı.
süleymanpaşa haberleri
Çerkezköy Belediyesi, kentin dört bir yanındaki yeşil alanları ve parkları revize edip, modernleştirerek ve yenilerini yaparak halkın kullanımına kazandırmaya devam ediyor.
süleymanpaşa haberleri
Çerkezköy Belediyesi, Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi tarafından kente yapılacak olan Kültür Merkezinin çalışmalarının başladığını bildirdi.
süleymanpaşa haberleri
Çerkezköy Belediyesi, ilçede ikamet eden engelli vatandaşlar için yapılacak çalışmalar kapsamında Türkiye Sakatlar Derneği Çerkezköy Şubesi yönetimi ile birlikte hareket edecek.
Tekirdağ İlçelerinden Haberler
süleymanpaşa haberleri
2017 Yılı Yaz Kur’an Kursu öğrencileri Arası Kur’an-ı Kerim ve Dini Bilgiler Yarışması, Merkez Eski Cami’de yapıldı.
süleymanpaşa haberleri
Süleymanpaşa Belediyesi, kurbanlık satışı yapacak olan esnafların kayıt işlemleri başvurularının 21 Ağustos Pazartesi günü başlayacağını duyurdu. Canlı hayvan pazarı dışında kurbanlık satışının ise kesinlikle yasak olduğu bildirildi.
süleymanpaşa haberleri
Tekirdağ İl Milli Eğitim Müdürü Ersan Ulusan, Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak’ı ziyaret etti.
süleymanpaşa haberleri
Kapaklı Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri 15 Ağustos Salı günü sabah sat 05.30 ‘da ilçe genelindeki tüm fırınlara, sağlıklı ve hijyen koşullarda üretimin yapıldığını kontrol etmek amacıyla denetimlerini sürdürüyor.
süleymanpaşa haberleri
Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi tarafından gerçekleştirilecek olan Çorlu-Ergene Çırak Bayırı Yol Projesinin temeli atıldı. Düzenlenen temel atma törenine Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak ta katıldı.
süleymanpaşa haberleri
Kapaklı Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, ilçe genelindeki cadde ve sokaklarda kaldırım taşlarını boyama çalışmalarını sürdürüyor.
süleymanpaşa haberleri
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) İl ve ilçe örgütleri, Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan’ın, CHP milletvekili Enis Berberoğlu ile ilgili suçlamanın Kılıçdaroğlu‘na ulaşabileceğine ilişkin sözlerine karşı 81 ilde eş zamanlı olarak düzenledikleri basın toplantıları ile tepki gösterdi.
süleymanpaşa haberleri
Süleymanpaşa Belediyesi’nin organize ettiği “Apartmanlar Okutuyor Süleymanpaşa’nın Filizleri Yetişiyor” projesi 2017-2018 eğitim öğretim yılında da devam ediyor. Süleymanpaşa Belediye Başkanı Ekrem Eşkinat, tüm Tekirdağlıların projeye destek vermesi için çağrıda bulundu.
süleymanpaşa haberleri
TEKAPDER, Tekirdağ‘ın yöresel mutfağını temsil etmek ve Türkiye‘ye tanıtmak üzere Mengen festivalinde yerini aldı.
süleymanpaşa haberleri
Süleymanpaşa kendine yetmenin ötesinde tüm Trakya’daki belediyelerin süs bitkisi ve canlı çiçek ihtiyacını karşılayacak konuma gelecek
süleymanpaşa haberleri
Malkara Gençlik ve Sosyal Yaşamı Destekleme Derneğinin Malkara‘daki sivil toplum bilincinin güçlendirilmesi ve dernek yönetiminin etkin hale getirilmesi için Trakya Kalkınma Ajansı Destekli “Sivil Toplum Örgütleri Etkin Yönetimi” eğitimi Türkiye Ulusal Ajans Eğitmeni Onur Çiftçi tarafından Malkara Belediye Akademi toplantı salonunda Malkara Belediye personellerine veriliyor.
süleymanpaşa haberleri
Kurban Bayramı’na sayılı günler kala kurban pazarları dolmaya başladı. Görücüye çıkan kurbanlıklar, pazarlıklar eşliğinde sahiplerini buluyor.
süleymanpaşa haberleri
Tekirdağ Süleymanpaşa Belediyesi Sağlık İşleri Müdürlüğü ekipleri, larva ve uçkun mücadelesine devam ediyor.
süleymanpaşa haberleri
Nüfus Müdürlüklerince yeni verilmeye başlanan Çipli Kimlik Kartlarındaki bazı detaylara, vatandaşlardan eleştiri var.
süleymanpaşa haberleri
1 Ağustosta başlayan toplu sözleşme görüşmeleri ile ilgili Türkiye Kamu Sen Tekirdağ il temsilcisi Muzaffer Doğan yazılı basın açıklamasında bulundu.
süleymanpaşa haberleri
Mey İçki’nin rakı üretimini yaptığı Tekirdağ fabrikası 86 yıllık serüvenin ardından üretime son verdi. Üretim Manisa’ya kaydırıldı. 3 yıldır Mey Tekirdağ’daki rakı fabrikasını kapatacağı kamuoyunda konuşuluyordu. İlk olarak üretimin Nevşehir’e kaydırılması gündeme gelmesine rağmen daha sonra Mey’in Manisa’nın Akhisar’daki tesislerinde üretim kaydırılmasına karar verildi.
süleymanpaşa haberleri
Çocuklarda çevre bilinci oluşturmayı, geri dönüştürülebilen atıkların değerlendirilmesi konusunda farkındalık yaratmayı hedefleyen “Dönüşüm İyi Gelecek” isimli çocuk tiyatrosu, Süleymanpaşa Belediyesi, Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi ve Çevre Koruma ve Ambalaj Atıkları Değerlendirme Vakfı (ÇEVKO) işbirliği ile Süleymanpaşalı çocuklar için sahnelenecek.
süleymanpaşa haberleri
Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, Muratlı İlçesinde yapımı devam eden Muratlı Sosyo Kültürel Tesisi (Cemevi) ziyaret etti.
süleymanpaşa haberleri
Süleymanpaşa Belediyesi’nin 2 yıl önce başladığı Açık Hava Sineması bu yıl da tüm hızıyla devam ediyor.
süleymanpaşa haberleri
Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, Muratlı İlçesinde biz dizi ziyaret gerçekleştirdi ve çalışmaları yerinde inceledi.
facebooktwitterrsssanalbasin.com üyesidir
online alışveris

59.COM.TR ve alt sayfalarında gezdiğinizde kullanım şartlarını kabul etmiş sayılırsınız. Sitede yer alan her türlü yazılı ve görsel materyalin kaynak belirtmeden izinsiz kopyalanması ve kullanılması 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasası'na göre suçtur. Her Hakkı Saklıdır. © 2015