Tekirdağ Haberleri Son Dakika Güncel Tekirdağ Haberleri En Son Dakika Tekirdağ Güncel Haberlerinin Adresi 59 haber tekirdağ haber merkezi

Tekirdağ Estemed Kusursuz Bir Cilt İçin
haberTEKİRDAĞ’DA ERKEN SEÇİM KAZANI KAYNAMAYA BAŞLADI

SÜLEYMANPAŞA 24 Nisan 2018
Cumhurbaşkanlığı seçimlerinin 24 Haziran 2018 tarihine alınması ve CHP’li 15 vekilin Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu’nun talimatıyla İYİ Parti’ye geçmesi siyasi kulisleri de hareketlendirdi. İktidar kanadı, milletvekillerinin parti değişikliğini, dış güçlerin oyunu ve siyasi mühendislik olarak yorumlarken, muhalefet kanadı ise İYİ Parti’nin seçimlere katılabilmesi için demokrasinin önüne kurulan tuzakları temizleme adımı olduğunu belirtti. AK Parti’den tekrar aday olacağını açıklayan ve değerlendirmede bulunan Tekirdağ Milletvekili Mustafa Yel, koltuk desteğiyle değil de vatandaşın karşısına cesaretle çıkılması gerektiğini ifade ederek, AK Parti’nin Tekirdağ’da da birinci parti olacağını ileri sürdü. CHP Tekirdağ İl Başkanı Recep Ökten ise demokrasi adına atılan her adımın arkasında olduklarını dile getirerek, laik demokratik cumhuriyeti savunan Tekirdağ’ın, CHP’nin kalesi olmaya devam edeceğini kaydetti.
haber23 NİSAN TEKİRDAĞ‘DA COŞKUYLA KUTLANDI

SÜLEYMANPAŞA 23 Nisan 2018
Tüm yurtta olduğu gibi 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Tekirdağ’da da çeşitli etkinliklerle kutlandı. Büyükşehir Belediye Başkanlığı koltuğuna temsilen oturan Namık Kemal İlkokulu öğrencisi Zeynep Eylül, daha fazla yeşil alan ve parkların yapılmasına dikkat çekti.
haberÇORLU DERESİ ZEHİR SAÇIYOR

ÇORLU 23 Nisan 2018
Tüm dünya bir gün Türk Tohumu kullanacak
haberÇOCUKLAR DOYASIYA EĞLENDİ

SÜLEYMANPAŞA 23 Nisan 2018
haberKİRAZLI BAHÇE ANAOKULU ÖĞRENCİLERİNDEN BELEDİYE BAŞKANI ULAŞ YURDAKUL‘A ZİYARET

MALKARA 23 Nisan 2018
Malkara Kirazlı Bahçe Anaokulu öğrencileri Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı sebebiyle 23 Nisan 2018 Pazartesi günü saat 09.45'de Malkara Belediyesine gelerek Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul'a makamında ziyaret gerçekleştirdiler.
haberYURDAKUL TEMSİLİ OLARAK MAKAM KOLTUĞUNU DEVRETTİ

MALKARA 23 Nisan 2018
Malkara Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı etkinlikleri kapsamında 23 Nisan 2018 Pazartesi günü saat 9.00'da Belediye Başkanlığı Koltuğunu temsili olarak Orhan Öztrak Ortaokulu 5. sınıf öğrencisi Yunus Emre Şen ve Mehmet Akif Ersoy İlköğretim Okulu'ndan 4. sınıf öğrencisi Sümeyra Köse'ye bıraktı.
haberYURDAKUL‘DAN 23 NİSAN ULUSAL EGEMENLİK VE ÇOCUK BAYRAMI KUTLAMA MESAJI

MALKARA 23 Nisan 2018
Malkara Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla kutlama mesajı yayımladı.
süleymanpaşa haberleri
Çorlu Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü Kick Boks takımı sporcuları başarıyla döndükleri turnuvanın ardından Çorlu Belediye Başkanı Ünal Baysan‘ı makamında ziyaret ettiler.
Tekirdağ İlçelerinden Haberler
süleymanpaşa haberleri
Malkara Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul, 21 Nisan 2018 Cumartesi günü saat 11.00‘de CHP İstanbul İl Başkanlığı‘nın Kaya Ramada Hotel İstanbul‘da düzenlenen CHP Genel Başkanı Sn. Kemal Kılıçdaroğlu‘nun da katılımıyla gerçekleştirilen Rumeli ve Balkan Çalıştayına katıldı.
süleymanpaşa haberleri
Kapaklı Belediye Başkanı İrfan Mandalı, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı nedeniyle temsili olarak koltuğunu, Kapaklı Sanayiciler İlkokulu öğrencisi Deniz Başar’a devretti.
süleymanpaşa haberleri
24 Haziran’da yapılması planlanan Cumhurbaşkanlığı seçimlerine ilişkin açıklamada bulunan Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Süleymanpaşa İlçe Başkanı İlker Yağcıoğlu, seçimin erken değil, baskın seçim olduğunu ifade ederek, erken seçim kararının ülkenin yönetilemediğinin bir göstergesi olduğunu söyledi.
süleymanpaşa haberleri
Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, AK Parti Tekirdağ İl Başkanı Cüneyt Yüksel’in merkezi hükümetin yatırımlarının yerel yönetimler tarafından engellenmeye çalışıldığına yönelik iddialarına cevap verdi. Söz konusu iddiaların asılsız olduğunu söyleyen Albayrak, Yüksel’de siyaseten malzeme yorulması olduğunu dile getirerek, kendi üzerlerine düşen her türlü proje ve proje bazlı imalat sürecinin eksiksiz olarak yerine getirildiğini ve bundan sonra da yerine getirmeye devam edeceklerini kaydetti.
süleymanpaşa haberleri
Süleymanpaşa Belediye Başkanı Ekrem Eşkinat ve Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Süleymanpaşa İlçe Başkanı İlker Yağcıoğlu, AK Parti ve Milliyetçi Hareket Partisi (MHP)’nin çöp ihalesi, hizmet binasının yapımı, heykeller ve taşeron işçilerinin sözleşmelerle tehdit edildiğine yönelik iddialarına ve eleştirilerine cevap verdi. Her şeyin şeffaf olması ve belediye meclis üyeleri tarafında bilinmesine rağmen, gerçeklerin aktarılmadığını söyleyen ve sert eleştirilerde bulunan Eşkinat, şaibe yaratmak yerine şaibe varsa kanıtlanması çağrısında bulundu. Doğru bilgiyi aktarmayanları anladığını belirten Eşkinat, “Bu arkadaşların siyasi beklentileri var. Ön plana çıkmak istiyorlar. Ben hepsini destekliyorum. Bir araya gelerek konsorsiyum oluştursunlar öyle gelsinler. Gündemi bulandırarak, bulanık suda balık avlamaya çalışmasınlar. Burası berrak , şeffaf bir belediyedir. ‘ 1 dakika da anlatamaz yaptığı işi. 1 dakikalık yaptığı iş yok’diyor. 4 yılın kitabını yayınladık. Bunların hepsini biliyorlar” dedi.
süleymanpaşa haberleri
Malkara Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul, 18 Nisan 2018 Çarşamba günü saat 09.30‘da Tekirdağ Ramada Hotel‘de Türkiye Cumhuriyeti İçişleri Bakanlığı tarafından düzenlenen ve İçişleri Bakanı Süleyman Soylu‘nun katılımıyla gerçekleştirilen Genel Güvenlik ve Uyuşturucu İle Mücadele toplantısına katıldı.
Video Galeri
Muhabbet
Prefabrik & Çelik Evlerde Ekonomik Sağlam Çözümler Adalı İnşaat
facebooktwitterrsssanalbasin.com üyesidir
online alışveris

59.COM.TR ve alt sayfalarında gezdiğinizde kullanım şartlarını kabul etmiş sayılırsınız. Sitede yer alan her türlü yazılı ve görsel materyalin kaynak belirtmeden izinsiz kopyalanması ve kullanılması 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasası'na göre suçtur. Her Hakkı Saklıdır. © 2015