Tekirdağ Haberleri Son Dakika Güncel Tekirdağ Haberleri En Son Dakika Tekirdağ Güncel Haberlerinin Adresi 59 haber tekirdağ haber merkezi

Size Özel Yeni Model Otantik - Özel Tasarım Takılar ve Aksesuarlar, kolye küpe bileklik modelleri en uygun takı fiyatları
haberİŞKUR İLE ÖĞRENCİLER GÜVENDE

SÜLEYMANPAŞA 20 Ekim 2017
haberDİKKAT ELEKTRİK KESİNTİSİ!

SÜLEYMANPAŞA 20 Ekim 2017
haberBACALAR ÖLDÜRMESİN!

SÜLEYMANPAŞA 20 Ekim 2017
Prefabrik & Çelik Evlerde Ekonomik Sağlam Çözümler Adalı İnşaat
haberDAİRE BAŞKANLARI ÇALIŞMALARI İNCELEDİ

MALKARA 20 Ekim 2017
ekirdağ Büyükşehir Belediyesi Daire Başkanları ve Malkara Belediyesi Birim Müdürleri, Malkara Belediyesi Meclis Salonunda, Malkara İlçesinde yatırım ve projelerle ile ilgili değerlendirme toplantısı gerçekleştirdiler.
haberBAŞKANLARDAN BAĞPINAR VE KOZYÖRÜK MAHALLESİNE ZİYARET

MALKARA 20 Ekim 2017
Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak ile Malkara Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul, Bağpınar ve Kozyörük Mahallelerindeki vatandaşları ziyaret ettiler.
haberTESKİ’DEN DSİ’NİN RAPORUNA DÜZELTME

SÜLEYMANPAŞA 19 Ekim 2017
Orman ve Su İşleri Bakanlığı Devlet Su İşleri (DSİ) Genel Müdürlüğü Tekirdağ’ın 2050 yılına kadar olan içme suyu ihtiyacını garanti altına almak maksadıyla yürüttüğü çalışmalarla ilgili Tekirdağ Su ve Kanalizasyon İdaresi (TESKİ)’den açıklama geldi.
haberFarklı Doğum Günü Hediyeleri

SÜLEYMANPAŞA 19 Ekim 2017
haberZABITA’DAN ÖRNEK ÇALIŞMA

SÜLEYMANPAŞA 19 Ekim 2017
haberTEK İSTEKLERİ BİRAZ MAMA, BİRAZ SU VE SEVGİ

SÜLEYMANPAŞA 19 Ekim 2017
Tekirdağ Süleymanpaşa Belediyesi Sağlık İşleri Müdürlüğü ekipleri, sokak hayvanlarına yönelik gerçekleştirdiği çalışmalar kapsamında günlük olarak mama dağıtımı yapıyor. Tekirdağ Süleymanpaşa Belediye Başkanı Ekrem Eşkinat yapılan çalışmaları değerlendirdiği açıklamasında ise sokak hayvanlarının da bir can taşıdığının unutulmamasının altını çizerek, önümüzdeki kış döneminde sokak hayvanlarına karşı daha duyarlı olunması uyarısında bulundu.
süleymanpaşa haberleri
Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi, 2017-2018 tiyatro sezonunu "Ahududu" tiyatro oyunu ile açtı. Dünyada en çok sahnelenen oyunlardan biri olan, Joseph Kesselring‘in "Arsenic and Old Lace" adlı eseri, "Ahududu" adıyla Usta Tiyatrocu Nedim Saban tarafından yeniden derlenen oyunda, Suna Keskin, Nedim Saban ve Melek Baykal Çorlu ilçesi Memduh Şevket Esendal Sahnesi‘nde sanatseverler ile buluştu.
süleymanpaşa haberleri
Orion Alışveriş Merkezinin kapasitesi iki katına çıkartılarak, alışveriş merkezinin yanı sıra bünyesinde 156 odalı bir şehir otelinin de yer alacağı bir proje hayata geçiyor. Orion Alışveriş Merkezinin hem yatırımcısı hem de işletmecisi olduğu Mono Mimarlık Yönetim Kurulu Başkanı Hulusi Zeren, Trakya ekonomisine doping etkisi yapan Orion Alışveriş Merkezine yapılacak ilave yatırımın bölge ekonomisine ivme kazandıracağına inandıklarını söyledi.
süleymanpaşa haberleri
Çorlu Belediye Başkan Yardımcısı Oktay Çolpan, son günlerde kamuoyunda gündeme gelen ilçenin Reşadiye Mahallesi 362 ada 1 no’lu parselde yapılan ‘Hisseli Satışlar ve Kaçak Yapılar‘ ile ilgili Çorlu Belediyesine yapılan şikayetler hakkında açıklama ve bilgilendirmede bulundu.
süleymanpaşa haberleri
Yılda yaklaşık 3.000‘e yakın sahipsiz sokak hayvanına veterinerlik hizmeti veren Çorlu Belediyesi Geçici Hayvan Bakımevi‘nde Badem, Miço ve Bacaksız adı verilen 3 ampüte hayvan yapılan ampütasyonların ardından, travma geçiren Sarı ise tedavi sonucu yaşama tutundu. Çorlu‘da yıl boyunca bir çok sokak hayvanına ev sahipliği yapan ve sağlık hizmeti veren Çorlu Belediyesi Geçici Hayvan Bakımevi, gerçekleştirdiği operasyonlarla sokak hayvanların sağlığına katkı sunuyor. Özellikle çeşitli olayların ardından yaşam mücadelesi veren dostlarımıza hayata tutunmaları için her türlü desteği sunan Çorlu Belediyesi Geçici Hayvan Barınağı‘nda yapılan 3 ampütasyon sonunda 1 köpek ve 2 kedi yaşama yeniden tutundu.
süleymanpaşa haberleri
Çorlu Belediyesi Memduh Şevket Esendal Sahnesi, sezonu "Ters Köşe" adlı tiyatro oyunu ile açtı. Ray Cooney’nin “Caught in the Net” adlı oyunundan uyarlanan ve Cem Uslu‘nun yönettiği "Ters Köşe" tiyatro oyunu, Çorlu‘da izleyiciyle buluştu.
süleymanpaşa haberleri
Çorlu 29 Ekim Cumhuriyet Anaokulu ile Cemile Yeşil Anadolu Lisesi öğrencileri, Hayvanları Korum Günü’nde Çorlu Belediyesi Hayvan Bakımevini ziyaret etti.
süleymanpaşa haberleri
Kumyol Caddesi‘nde Çorlu Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ve yüklenici firma ekipleri tarafından yürütülen asfalt çalışmaları kapsamında ikinci etap tamamlandı.
süleymanpaşa haberleri
Çerkezköy Belediyesi tarafından kentin dört bir yanında gerçekleştirilen beton yol ve kaldırım yapım çalışmaları devam ediyor. Çalışmalar kapsamında son 1 ayda Gazi Mustafa Kemal Paşa Mahallesi ve Fatih Mahallesinde toplam 7 bin metrekare beton kaldırım yapıldı.
süleymanpaşa haberleri
Çerkezköy Belediye Başkanı Vahap Akay, Gazi Osman Paşa Mahallesinde bulunan ve revizyon çalışmaları tamamlanarak kullanımına açılan Muhsin Yazıcıoğlu Parkı’nda incelemelerde bulundu.
süleymanpaşa haberleri
Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi tarafından Çerkezköy İlçesi yatırım ve projelerin görüşüldüğü değerlendirme toplantısı düzenlendi
süleymanpaşa haberleri
Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi prestij projelerinden olan Çerkezköy Kültür Merkezini inşaatı temel atma töreninde konuşan CHP Tekirdağ Milletvekili Faik Öztrak, Tekirdağ belediyeleri tarafından kısa sürede büyük tesislerin yapıldığına dikkat çekerken belediyelere haksız bir şekilde saldırılar yapıldığını ileri sürdü. Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak ise “şu anda yeni hizmet binamızı yapıyoruz. 166 milyon liraya, en az 100 yıl hizmet verecek binamızı inşa ediyoruz” dedi.
süleymanpaşa haberleri
5395 Sayılı Çocuk Koruma Kanunu gereği Çerkezköy İlçe Koordinasyon Kurulu Toplantısı, Kaymakam Atilla Selami Abban’ın başkanlığında, Çerkezköy Kaymakamlığı toplantı salonunda yapıldı. Toplantıda konuşan Kaymakam Atilla Selami Abban, terörden sonra en büyük belanın uyuşturucu olduğunu söyledi.
süleymanpaşa haberleri
Çerkezköy İlçesine yapılması planlanan kömürlü termik santrali için için Bakanlar Kurulu’nun verdiği ‘Acele Kamulaştırma’ kararına Danıştay’dan durdurma kararı
Tekirdağ İlçelerinden Haberler
süleymanpaşa haberleri
Malkara Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul, Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi‘nin "11 ilçeye 11 Prestij Caddesi" kapsamında Şehit Selim Vural Caddesinde yapılan RSS beton atma çalışmasını yerinde inceledi.
süleymanpaşa haberleri
Malkara Kent Konseyi Kadın Meclisi, Yoksullukla Mücadele Günü nedeniyle 17 Ekim 2017 Salı günü Malkara merkezde faaliyet gösteren ilkokulda ihtiyaç sahibi öğrencilere yardımda bulundu.
süleymanpaşa haberleri
Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi tarafından Saray İlçesinin Çukuryurt Mahallesi‘nde yapımı tamamlanan Atatürk Anıtı, Atatürk Büstü ve Çocuk Parkları törenle açıldı.
süleymanpaşa haberleri
Kapaklı Belediyesi Psikologu Ceren Sayın Türkiye Sakatlar Derneği Kapaklı şubesini ziyaret ederek engelliler ve aileleri ile düzenlenen programda bir araya geldi.
süleymanpaşa haberleri
Malkara Kent Konseyi Kadın Meclisinin muhtar eşleri ile bir araya geldiği organizasyonda konuşan Malkara Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul, “Bir kente, bir şehire, yaşadığımız mahalleye yaşadığımız yere kadın gözüyle bakmak mutlaka oraya bir ayrıcalık getirecektir” dedi.
süleymanpaşa haberleri
Tekirdağ Süleymanpaşa Belediyesi miladı dolan yapıları yenilemeye devam ediyor. Tekirdağ sahilinde eskiyen yapıları yenileri ile değiştirerek şehrin modern bir görünüm kazanmasını sağlayan Tekirdağ Süleymanpaşa Belediyesi, eski bir kabinde hizmet veren Sahil Taksi durağını baştan aşağı yeniledi.
süleymanpaşa haberleri
Tekirdağ Süleymanpaşa Belediyesi tarafından hayata geçirilen ödüllü proje Aydoğdu Mahallesi Sosyal Etkinlik Merkezi, fark yaratmaya devam ediyor. Dezavantajlı kesim olarak adlandırılan roman ailelerin çocukları, burada hem eğitim desteği alıyor hem de kişisel gelişimlerine katkı yapacak etkinliklerle eğlenerek öğreniyorlar.
süleymanpaşa haberleri
Saray Kaymakamı Alp Arslan, yeni eğitim öğretim yılının başlaması sonrasındaki okul ziyaretlerini aralıksız sürdürüyor.
süleymanpaşa haberleri
Kapaklı İlçesine, yeni tapu müdürü olarak Zafer Kızıl atandı. İlçede göreve başlayan Tapu Müdürü Kızıl, Kapaklı Kaymakamı Mehmet Yüzer‘i geçtiğimiz günlerde makamında ziyaret etti.
süleymanpaşa haberleri
Tekirdağ Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü ve İl Milli Eğitimin Müdürlüğü işbirliğinde “Dünya Gıda Günü” etkinliği düzenlendi.
süleymanpaşa haberleri
Ergene Belediyesi personeline 4734 sayılı Kanun kapsamında Doğrudan Temin ve Taşınır İşlemlerin Program Yönetmeliği konulu eğitim verildi.
süleymanpaşa haberleri
Türk Eğitim Sen Tekirdağ Şube Başkanı Muzaffer Doğan, üniversiteye giriş sisteminde yapılan değişikliklerle geleceğe güvenle, ümitle bakılamadığını ifade ederek ayrıca, milletin tarih şuurundan yoksun bir millet haline getirilmeye çalışıldığını ileri sürdü. Tarih dersinin öneminin azaltılmasının uzun vadede, nesillerin devletine, milletine olan bağlılığını ve güvenini zayıflatacağını belirten Doğan, farklı kaynaklardan tarih eğitimi alınmasının ülke bütünlüğüne zarar vereceğini söyledi.
süleymanpaşa haberleri
Malkara Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul, Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi‘nin "11 ilçeye 11 Prestij Caddesi" kapsamında Şehit Selim Vural Caddesinde yapılan RSS beton atma çalışmasını yerinde inceledi.
süleymanpaşa haberleri
Diyetisyen Mücahit Öklük Beslenme Danışmanlığı ve Sağlıklı Yaşam Merkezi düzenlenen törenle açıldı.
facebooktwitterrsssanalbasin.com üyesidir
online alışveris

59.COM.TR ve alt sayfalarında gezdiğinizde kullanım şartlarını kabul etmiş sayılırsınız. Sitede yer alan her türlü yazılı ve görsel materyalin kaynak belirtmeden izinsiz kopyalanması ve kullanılması 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasası'na göre suçtur. Her Hakkı Saklıdır. © 2015