Tekirdağ Haberleri Son Dakika Güncel Tekirdağ Haberleri En Son Dakika Tekirdağ Güncel Haberlerinin Adresi 59 haber tekirdağ haber merkezi

Size Özel Yeni Model Otantik - Özel Tasarım Takılar ve Aksesuarlar, kolye küpe bileklik modelleri en uygun takı fiyatları
haberÜç Ayda 12 Bin Ton Asfalt

ÇORLU 22 Haziran 2018
Çorlu Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ve üstlenici firma ekipleri tarafından Mart ayından bugüne kadar 33 ayrı noktada sürdürülen asfalt serimi çalışmaları devam ediyor. Çalışmalar kapsamında yaklaşık 12 bin ton asfalt serimi gerçekleştirildi.
haberYURDAKUL‘DAN SIRTBEY MAHALLESİNE ZİYARET

MALKARA 22 Haziran 2018
Malkara Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul, 21 Haziran 2018 Perşembe akşamı saat 18.00'de Sırtbey Mahallesine giderek Sırtbey Mahallesi sakinlerini ziyaret etti.
haberPARK ÇALIŞMALARI DEVAM EDİYOR

ÇORLU 22 Haziran 2018
Prefabrik & Çelik Evlerde Ekonomik Sağlam Çözümler Adalı İnşaat
haberYARATICI DRAMA KURSU BAŞLADI!

MURATLI 22 Haziran 2018
haber“TEKİRDAĞ SİYASETİ YAPALIM”

SÜLEYMANPAŞA 21 Haziran 2018
haberKİLİT PARKE TAŞI VE BELEDİYE BORDÜR DÖŞENMESİ İŞİNE AİT PROTOKOL İMZALANDI

MALKARA 21 Haziran 2018
Yeniçiftlik Mahallesi Yıldızkent mevkii ve Sultanköy Mahallesi Çınaraltı mevkiinde yol kenarlarındaki otların temizlenmesi ve buradaki yeşil alanların yabani otlardan temizlenmesiyle başlayan çalışmalar, kentin ana caddelerindeki refüjlerdeki ve yol kenarlarındaki yabani otların temizlenmesi ile devam ediyor.
haberSEÇİMLERİ DEĞERLENDİREN ALKAYA, AK PARTİLİ ŞENTOP‘A YÜKLENDİ, MHP‘YE ŞANS VERMEDİ

SÜLEYMANPAŞA 21 Haziran 2018
İYİ Parti Tekirdağ İl Başkanı Sertaç Alkaya, 24 Hazira Pazar günü gerçekleşecek olan Cumhurbaşkanlığı ve 27. Dönem milletvekili seçimlerine ilişkin değerlendirmede bulundu. Tekirdağ’da İYİ Parti’nin en az iki, CHP’nin üç, AK Parti’nin en fazla iki milletvekili çıkarabileceğini ileri süren Alkaya, MHP’nin ise Tekirdağ’da şansının olmadığını söyledi. Anayasa Komisyonu Başkanı AK Parti İstanbul Milletvekili ve 27. Dönem Tekirdağ Milletvekili adayı Mustafa Şentop’un “Kadından Cumhurbaşkanı olmaz” sözlerini de eleştiren Alkaya, “Ortada bir buçukluk pay var. AK Parti Milletvekili adayı Mustafa Şentop, böyle devam eder ise o, buçuk bizde. Milletvekili sayısını 3 yapabiliriz” dedi.
süleymanpaşa haberleri
Karate takımı sporcularının 2018 yılı 2. Dönem kyu (Kuşak) sınavı Gençlik Merkezinde 70’ten fazla sporcunun katılımıyla gerçekleşti.
süleymanpaşa haberleri
Türkiye Büyük Millet Meclisi Anayasa Komisyonu Başkanı, AK Parti İstanbul Milletvekili ve bu dönemde AK Parti Tekirdağ Milletvekili adayı Prof. Dr. Mustafa Şentop ile yeni anayasa değişikliğini masaya yatırarak ayrıntılarını konuştuk. Yeni anayasaya gerçekten ihtiyaç var mıdır? Varsa önceliği nedir? Türkiye‘nin daha iyi yönetilmesi devletin temellerini sarsmadan, yeni huzursuzluklara, ayrışma ve çatışmalara meydan vermeden, mevcut anayasayı ıslah etmek daha akıllıca olmaz mı? Neden ‘Yeni’ anayasanın bütünü için ‘insan odaklı, insanı mutlu edecek, demokratik ve özgürlükçü’ gibi yuvarlak, sloganlarla yetinilirken, sıra devletin meşruiyet temellerine ve kimliğine gelince, Türk Devletini tasfiye edici, ayrıntılı ifadeler kullanılmaktadır. Şentop, tüm soruları yanıtlayarak yeni anayasa değişikliğine dair detayları Yeni İnan Gazetesi‘ne anlattı.
süleymanpaşa haberleri
"Çorlu sınırları içerisindeki mahalle bazlı yollar ve yol metrajları hakkında bilgi paylaşımları devam ediyor. Bu kapsamda Esentepe Mahallemizin ardından Alipaşa Mahallemiz ile devam ediyoruz."
süleymanpaşa haberleri
Çorlu Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü, pazara alışverişe gelen vatandaşlara file dağıtımı yaptı.
süleymanpaşa haberleri
Çorlu Belediyesi tarafından gerçekleştirilen peyzaj ve süsleme çalışmaları kapsamında çarşı içerisinde bulunan bir yaya yolu rengârenk şemsiyelerle süslendi.
süleymanpaşa haberleri
Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi Toplu Ulaşım Sistemi kapsamında hizmet veren TEKULAŞ A.Ş., Çorlu’daki filosuna 27 yeni otobüs daha ekledi. Otobüsler düzenlenen törenle vatandaşların hizmetine sunuldu.
süleymanpaşa haberleri
Çorlu Belediye Başkanı Ahmet Sarıkurt, Ramazan Bayramı öncesinde Meclis Toplantı Salonunda ve Temizlik İşleri Müdürlüğü şantiyesinde belediye personeli ile bayramlaştı.
süleymanpaşa haberleri
Çorlu Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü (ÇBSK) Küçük Kızlar Voleybol Takımımız, Konya‘da düzenlenen Voleybol Küçükler Kategorisi Türkiye Şampiyonasını 11. olarak tamamladı.
Tekirdağ İlçelerinden Haberler
süleymanpaşa haberleri
Sultanköy ve Yeniçiftlik Mahallelerinde çalışmalarını sürdüren Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri altyapısı tamamlanan cadde ve sokaklarda yol yapım çalışmalarını sürdürüyor.
süleymanpaşa haberleri
Her yıl geleneksel hale getirilen ve bu yıl Kapaklı Belediyesi tarafından 3. sü düzenlenecek olan Büyük Yağlı Pehlivan güreşleri 30 Haziran Cumartesi günü saat 11.00 ‘da Kazak gölü mesire alanında düzenlenecek.
süleymanpaşa haberleri
Malkara Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul ile Belediye Meclis Üyesi Ersan Tepe, 18 Haziran 2018 Pazartesi günü 14.00 - 16.00 saatleri arası mahallelerde yapılan çalışmaları yerinde incelediler.
süleymanpaşa haberleri
Ramazan Bayramı münasebetiyle Kapaklı‘da Recep Güven Parkı‘nda saat 11:00 da bayramlaşma programı düzenlendi.
süleymanpaşa haberleri
Malkara Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul ile Belediye Meclis Üyesi Ersan Tepe, 18 Haziran 2018 Pazartesi günü 14.00 - 16.00 saatleri arası mahallelerde yapılan çalışmaları yerinde incelediler.
süleymanpaşa haberleri
Malkara Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul Babalar Günü dolayısıyla kutlama mesajı yayımladı.
süleymanpaşa haberleri
Anayasa Komisyonu Başkanı ve AK Parti İstanbul milletvekili 27. Dönem Tekirdağ Milletvekili adayı Mustafa Şentop, yerel yönetimleri ağır eleştirdi. Belediyelerin beceriksizleri nedeniyle yapamadıkları işleri Merkezi Hükümetin üzerine attığını iler süren Şentop, Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak ve CHP’nin Cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce’nin fotoğraflarının yer aldığı bayraklama çalışmalarının da belediyenin imkanlarıyla mı yapıldığını sordu. Belediye Başkanı Albayrak’ı sert sözlerle eleştiren Şentop, “ Kafası karışık bir yönetimle karşı karşıyayız. Yaptıkları yanlışları savunurken, kamu kurumuyuz diyor.Ama eleştiri pozisyonuna, afişlemelere gelince bir Cumhuriyet Halk Partili olarak hareket ediyor. Buna bir karar vermesi gerekiyor. Ya deve, ya kuş tercihi yapması gerekiyor” dedi.
süleymanpaşa haberleri
"Marmaraereğlisi Belediyesi geleneksel bayramlaşma programı yeni belediye hizmet binasında gerçekleşti. Yeni belediye hizmet binasında vatandaşları karşılayan Başkan Uyan, herkesin Ramazan Bayramı’nı kutlayarak nice bayramlar diledi."
süleymanpaşa haberleri
Tekirdağ’ın büyükşehir statüsüne geçmesiyle ilçede köyden mahalleye dönüşen yerleşim yerleri Başkan Uyan’ın yatırımlarıyla gelişiyor. Çeşmeli ve Türkmenli Mahallelerinde temeli atılan Kültür Sarayları içerisinde sağlık merkezi, muhtarlık, nikâh salonu, düğün salonu, kafeterya ve teras katı olmak üzere mahalle sakinlerinin tüm ihtiyaçlarını karşılayabilecek şekilde tasarlandı.
süleymanpaşa haberleri
Malkara Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul, Ramazan Bayramı dolayısı ile Malkara Öğretmenevinde yapılan bayramlaşma törenine katıldı.
süleymanpaşa haberleri
Tekirdağ Milletvekili Adayı Emre Köprülü, Esnaf ve Vatandaşlar ile görüşmenin ardından Kapaklı Belediye Hizmet Binamızı gezerek, Kapaklı Belediye Başkanı İrfan Mandalı ile birlikte bir süre makamında sohbet etti.
süleymanpaşa haberleri
Malkara Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul‘un talimatıyla hasat döneminin başlaması ile birlikte Toprak Mahsulleri Ofisine buğday götüren çiftçilerimizin ihtiyaçlarını gidermek amacıyla Toprak Mahsulleri Ofisi Malkara Ajans Amirliği bahçesinde Malkara Belediyesi‘nin ikram aracı ücretsiz olarak hizmet vermeye başladı.
süleymanpaşa haberleri
Kapaklı Belediyesi,Ramazan Bayramı dolayısıyla Kapaklı’daki mahalle muhtarlarının ve Kapaklı’da faaliyet sivil toplum kuruluşlarını ziyaret ederek Ramazan Bayramlarını kutlayıp çikolata hediye etti.
Video Galeri
Muhabbet
Tekpara GPR RADAR El Yapımı Alan Tarama Dedektörleri - Metal Dedektörü - Altın Arama Çubukları Fiyatları - Rezistivite Cihazı Modelleri Dedektör Dünyası
facebooktwitterrsssanalbasin.com üyesidir
online alışveris

59.COM.TR ve alt sayfalarında gezdiğinizde kullanım şartlarını kabul etmiş sayılırsınız. Sitede yer alan her türlü yazılı ve görsel materyalin kaynak belirtmeden izinsiz kopyalanması ve kullanılması 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasası'na göre suçtur. Her Hakkı Saklıdır. © 2015 TASARIM muhabbet.org