Tekirdağ Haberleri Son Dakika Güncel Tekirdağ Haberleri En Son Dakika Tekirdağ Güncel Haberlerinin Adresi 59 haber tekirdağ haber merkezi

Tekpara GPR RADAR El Yapımı Alan Tarama Dedektörleri - Metal Dedektörü - Altın Arama Çubukları Fiyatları - Rezistivite Cihazı Modelleri Dedektör Dünyası
haberUÇMAKDERE YOLUNDA TOPRAK KAYMASI

ŞARKÖY 23 Şubat 2018
haberTAŞERONA MÜJDE

SÜLEYMANPAŞA 22 Şubat 2018
Size Özel Yeni Model Otantik - Özel Tasarım Takılar ve Aksesuarlar, kolye küpe bileklik modelleri en uygun takı fiyatları
haberPAZARCI ESNAFI İLE İSTİŞARE TOPLANTISI

MALKARA 22 Şubat 2018
Malkara Belediye Başkanı Ulaş YURDAKUL, 21 Şubat 2018 Çarşamba günü saat 10.00'da Malkara Kültür Sarayı'nda pazarcı esnafları ile istişare toplantısı gerçekleştirdi. Gerçekleştirilen istişare toplantısına; Belediye Meclis Üyeleri Nuran BAŞKÜTÜK, Ali İhsan USLU, Malkara Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanı Erhan BİNGÜL, Malkara Belediyesi Zabıta Müdürü Emrah ÖZSOYBAŞ, İmar ve Şehircilik Müdürlüğü Teknik Personeli Gökhan TOPALOĞULLARI ve pazarcı esnafları katıldı.
haberYURDAKUL GÖZDE RENT A CAR‘IN AÇILIŞINI GERÇEKLEŞTİRDİ

MALKARA 22 Şubat 2018
Malkara Belediye Başkanı Ulaş YURDAKUL, 21 Şubat 2018 Çarşamba günü saat 14.00'de Hacıevhat Mahallesi, 14 Kasım Caddesi üzerinde hizmet vermeye başlayan Gözde Rent A Car'ın açılışını gerçekleştirdi.
haberMALKARA 14 KASIM SPOR KULÜBÜ HALK OYUNLARI EKİBİNDEN BELEDİYE BAŞKANI ULAŞ YURDAKUL‘A TEŞEKKÜR ZİYARETİ

MALKARA 22 Şubat 2018
Kulüpler Arası Halk Oyunları Yarışmasında Tekirdağ 2.si olan Malkara 14 Kasım Spor Kulübü Halk Oyunları Ekibi, 21 Şubat 2018 Çarşamba günü saat 15.00'de Belediye Başkanı Ulaş YURDAKUL'a Başkanlık Makamında teşekkür ziyareti gerçekleştirdi.
süleymanpaşa haberleri
Geçtiğimiz günlerde duyarlı bir vatandaş tarafından şikâyet hattına bildirilen bir kedinin karnında normal olmayan bir şişlik olduğu yönünde bir ihbar sonucunda harekete geçen ekipler, 4 aylık, sarı, dişi bir kediye rastladılar. Belediye Bakımevine nakli gerçekleştirilen kediye veteriner hekimler tarafından yapılan detaylı muayene sonucunda, karındaki şişliğin bir kişi tarafından atılan tekme ya da sert bir cisim yardımıyla oluşabilecek bir travma olduğu saptandı.
süleymanpaşa haberleri
Tekirdağ‘ın Çerkezköy ve Kapaklı ilçeleri arasında kurulması planlanan kömürlü termik santralin bilgilendirme toplantısında santrale karşı çıkanlar, protestoda bulununca, zaman zaman arbede yaşandı. Basın mensuplarının salona alınmadığı bilgilendirme toplantısı, olaylar nedeniyle iptal edildi.
Tekirdağ İlçelerinden Haberler
süleymanpaşa haberleri
5393 Sayılı Belediye Kanununun 69. maddesinde Belediye; düzenli kentleşmeyi sağlamak beldenin konut, sanayi ve ticaret alanı ihtiyacını karşılamak amacıyla belediye ve mücavir alan sınırları içinde, özel kanunlarına göre korunması gerekli yerler ile tarım arazileri hariç imarlı ve alt yapılı arsalar üretmek konut, toplu konut yapmak, satmak, kiralamak ve bu amaçlarla arazi satın almak, kamulaştırma yapmak, bu arsaları trampa etmek bu konuda ilgili diğer kamu kurum ve kuruluşları ve bankalarla iş birliği yapma ve gerektiğinde onlarla ortak projeler gerçekleştirmek yetkisine sahiptir. 5393 Sayılı Belediye Kanunun 18. maddesinde Belediye Meclisinin görev ve yetkileri maddesinin e bendinde yer alan "Taşınmaz mal alımına, satımına, takasına, tahsisine, tahsis şeklinin değiştirilmesi veya tahsisli bir taşınmazın kamu hizmetinde ihtiyaç duyulması halinde tahsisin kaldırılmasına; üç yıldan fazla kiralanmasına ve süresi otuz yılı geçmemek kaydıyla bunlar üzerinde sınırlı aynı hak tesisine karar vermek Belediye Meclisinin görevleri arasındadır". İfadesine istinaden İlçemiz Yeni Mahalle Gerçem Mevkii tapuda ada: 175 parsel: 25 (1427,75 m2) ve parsel: 26 (4680,00 m2) No‘lu tarla niteliğinde ki Ali ATILGAN adına kayıtlı taşınmazların 20.02.2018 tarihinde 2.000.000,00 (iki milyon Türk Lirası) bedel ile Malkara Belediyesi bünyesine kazandırılmıştır.
süleymanpaşa haberleri
Batı Marmara Gazeteciler Derneği ev sahipliğinde Çerkezköy Belediye Başkanı Vahap Akay, Kapaklı Belediye Başkanı İrfan Mandalı, sivil toplum kuruluşu temsilcileri ve gazetecilerin bulunduğu heyet dün termik santrallerin çevreye olan zararlarını incelemek üzere Afşin Çoğulhan mahallesinde bir dizi ziyaret gerçekleştirdi.
süleymanpaşa haberleri
Kapaklı Belediyesi Fen işleri müdürlüğü ekipleri ilçe genelinde sürdürdüğü yaya kaldırımı yapım çalışmalarına Cumhuriyet mahallesi Turgut Özal caddesinde devam ediyor. Her gün gelişen, geliştikçe de ihtiyaçları artan bir ilçe olan Kapaklı‘da halka sağlıklı hizmet vererek ilçeyi daha yaşanabilir bir hale getirmek için çalışmalarını sürdüren Kapaklı belediyesi ilçe genelinde yaya kaldırımlarını yeniliyor
süleymanpaşa haberleri
Ergene Belediyesi, sosyal belediyecilik anlamında eğitim, sanat ve spor kurslarıyla ilgili çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. 2014 yılında kurulan Ergene Belediyesi, her alanda olduğu gibi sosyal belediyecilik alanında da emin adımlarla ilerliyor. “Eğitime Tam Destek” vererek her geçen yıl yapılan kurs eğitimlerine yenilerini ekleyerek ilçe sınırlarında her yaştaki insanlar için her alanda kurslar açarak eğitim çalışmalarına verdiği destekle çalışmalarını aralıksız sürdürüyor.
süleymanpaşa haberleri
Tekirdağ‘da bir şahıs tartıştığı eğlence mekanının sahibine ait iş yerine tabanca ile 5 el ateş etti. Olayda işyerinde bulunan bir kişi kırılan camların sıçrayan parçalarından yaralandı.
süleymanpaşa haberleri
Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, depremsellik riski nedeniyle yıkılan eski belediye hizmet binasının yerine yapılacak olan katlı otoparkın ihalesinin 1 ay sonra gerçekleşeceğini bildirerek, bölgede bulunan Türk Telekom binasının da kamulaştırıldığını ve 1928’lerin tarihsel dokusunun meydana çıkarılacağını kaydetti.
süleymanpaşa haberleri
Malkara Belediye Akademisi İzci Grubu Öğrencileri ve İzci Lideri Öğretmen Hasan AKÇAY ile beraber, 10 Şubat ve 17 Şubat 2018 tarihlerinde Danışment, Yaylagöne, Yılanlı, Yaylaköy, Ahmetpaşa, Deveci Yenidibek ve Teteköy Mahallelerini ziyarette bulundular.
Video Galeri
Tüm dünya bir gün Türk Tohumu kullanacak
facebooktwitterrsssanalbasin.com üyesidir
online alışveris

59.COM.TR ve alt sayfalarında gezdiğinizde kullanım şartlarını kabul etmiş sayılırsınız. Sitede yer alan her türlü yazılı ve görsel materyalin kaynak belirtmeden izinsiz kopyalanması ve kullanılması 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasası'na göre suçtur. Her Hakkı Saklıdır. © 2015